logo

Kiermasz bagażu w Wittchen: rabaty do 70%

19kwi 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Hotel na Majówkę zarezerwowany, wszystko potrzebne na wyjazd kupione, ale właśnie zdałeś sobie sprawę, że nie masz w co się spakować? Musisz kupić nową walizkę na wakacje lub podróże służbowe? W Wittchen trwa kiermasz bagażu do -70%!

Reklama

Do 29.04 w sklepie Wittchen skorzystacie z obniżek do 70% podczas kiermaszu, który cyklicznie organizowany jest przez tę markę. Rabatami objęte są waliżki kabinowe, walizki małe, walizki średnie, duże oraz zestawy walizek (na te ostatnie zganiecie jeszcze dodatkowy rabat w wysokości 7% ceny kiermaszowej).Jeżeli więc dużo podróżujecie służbowo, także samolotem, i szukacie idealnej walizki, która zmieści się na pokładzie i własnie zdaliście sobie sprawę z tego, że Wasza dotychczasowa torba zdecydowanie musi odejść na zasłużoną emeryturę - warto bliżej przyjrzeć się Kiermaszowi Wittchen, na którym wspomniane produkty kupicie nawet 70% taniej!

 

Modele z kiermaszu przecenione o 70%

Zazwyczaj kiermasz Wittchen obejmował cały asortyment lub wybrane produkty z każdej kategorii. Tym razem ze zniżką nawet w wysokości 70% będziecie mogli kupić modele z zakładki "Bagaż". Sprawdziliśmy, które z nich uda Wam się upolować z najwyższym rabatem.

-> Kosmetyczka VIP Collection: wymiary 22/30/18 cm

Kiermasz Wittchen bagaż

(Cena: 115 zł zamiast 169 zł)

-> Walizka kabinowa Wizzair: wymiary 42/32/25 cm

Wittchen keirmasz bagaż

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(Cena: 199 zł zamiast 329 zł)

-> Walizka średnia: wymiary 63/43/27 cm

Kiermasz Wittchen bagaż

(Cena: 189 zł zamiast 459 zł)

-> Duża walizka na kółkach: wymiary 77/51/29 cm

Wittchen kiermasz

(Cena: 16 9 zł zamiast 499 zł)

Wybrane modele bagażu są tańsze nawet o 320 zł! To jednak wciąż nie są największe rabaty - na stronie znaleźliśmy produkty przecenione nawet o 400 zł! Jeżeli więc zastanwialiście się nad zakupem nowej walizki lub plecaka dla dziecka - to naprawdę świetny moment.

Promocje pomocne w podróży

Dla wszystkich podróżujących, którzy są właśnie na etapie planowania swojego wyjazdu, mamy także kupony rabatowe, dzięki którym kupicie gadżety i akcesoria, które umilą Wam każdą podróż!

Poniżej lista promocji, która pozwoli Wam skompletować całe wakacyjne must have!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close