logo

Kiedy przestawiamy zegarki? Sprawdź, jak zmienić czas na letni!

23mar 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

W ten weekend kolejny już raz przejdziemy z czasu zimowego na letni. To oznacza dłuższe, pogodniejsze dni. Kiedy dokładnie przestawiamy zegarki? Sprawdźcie, jak zmienić czas na letni. Mamy dla Was również promocje na zegarki!

Reklama

Wiosna, zarówno ta astronomiczna, jak i kalendarzowa, już zawitała do nas oficjalnie. I choć za oknem widać dopiero jej pierwsze oznaki w postaci przebiśniegów czy krokusów przebijających się przez ziemię, w ten weekend zmieniamy po raz kolejny czas z zimowego na letni. Co to oznacza? Dni będą dłuższe, dłużej będzie widno, a my dzięki temu będziemy mogli korzystać z aktywności na dworze. Jeżeli zastanawiacie się, kiedy dokładnie przestawiamy nasze zegarki, czy cofamy je do tyłu czy też przesuwamy wskazówki do przodu, za chwilę rozwiejemy Wasze wątpliwości! :-)

Kiedy przestawiamy zegarki i zmieniamy czas?

W nocy z soboty (24 marca) na niedzielę (25 marca) nasze automatyczne zegarki w smartfonach i innych urządzeniach przestawią się o godzinę. W którą stronę należy przesunąć wskazówki zegara? Zmieniając czas z zimowego na letni, przesuwamy zegarki o godzinę do przodu. Dokładnie z 2 w nocy na 3 w nocy.

Zmiana czasu na letni kiedy przestawiamy zegarkiŹródło: http://zambrowiacy.pl

Niestety, to oznacza, że w ten weekend pośpimy o godzinę krócej, ale pocieszenie jest takie, że zyskamy dłuższe dni i widniejsze wieczory, z których będziemy mogli się cieszyć aż do 26 października 2018 (wtedy wrócimy do czasu zimowego). Wiecie już, kiedy przestawiamy zegarki, i w którą stronę przesuwamy wskazówki. A my mamy dla Was promocje na zegarki!

Gdzie promocje na zegarki?

Żebyście nigdy nie zaspali do pracy, nie spóźnili się na ważne spotkanie i byli zawsze na czas, wyszukaliśmy dla Was zniżki na zegarki, dzięki którym zawsze będziecie tam, gdzie trzeba, o odpowiedniej porze. W sklepie Minuta.pl wybrane zegarki damskie marki Cluse kupicie 15% taniej:

Promocje na zegarki

Dostępnych jest wiele wzorów i modeli, w różnych kolorach, więc na pewno znajdziecie tam coś dla siebie! :-) Dla panów również mamy zniżki! W sklepie E-zegarki.pl wszystkie modele zegarków (marki Casio i nie tylko) kupicie teraz 5% taniej z kodem rabatowym: 99s81s6c (ważny do 31.03):

Zegarki w promocji

Jeżeli szukacie damskich lub męskich zegarków sportowych oraz pasujących do eleganckiego stroju czy garnituru, na stronie Outlet Watch znajdziecie wiele promocyjnych modeli.

Zegarki w promocji

Dodatkowo, zapisując się do newslettera sklepu, możecie uzyskać także dodatkowe 5% zniżki na wszystkie zegarki i kupić je jeszcze taniej.

Mamy nadzieję, że każdy z Was wie, kiedy przestawiamy zegarki i zmieniamy czas z zimowego na letni. Całe szczęście będzie to miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę, więc o ile nie wybieracie się w niedzielę do pracy, raczej nie ma obaw, że zaśpicie do niej w poniedziałek :-) Zmiana czasu na letni zwiastuje również powoli nadejście cieplejszych i bardziej pogodnych dni, które chętniej będziemy spędzać na świeżym powietrzu. Dlatego przygotowalśmy dla Was również spis promocji, dzięki którym skompletujecie swój strój do ćwiczeń na dworze.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close