logo

Kiedy promocja -49% w Rossmannie?

23mar 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Świetna informacja dla wszystkich, którzy zdążyli już pokochać promocję -49% na kosmetyki w Rossmannie! Znamy termin tej wyjątkowej promocji.

Reklama

Jest! Coś, na co bardzo długo czekałyśmy - 20 kwietnia 2016 r. w drogeriach Rossmann rusza nasza ulubiona promocja: -49% NA KOSMETYKI. Informacja co prawda nie jest oficjalnie potwierdzona, ale z doświadczenia wiemy, że ta duża akcja odbywa się dwa razy w roku - właśnie w kwietniu oraz w listopadzie.

Promocja -49% w Rossmannie

Listopadowa akcja obfitowała w wiele znanych oraz markowych kosmetyków, które można było kupić prawie połowę taniej. W tym czasie znane wizażystki polecały na naszym blogu te produkty kosmetyczne, które według nich najlepiej kupić. Wróćcie do naszych artykułów dotyczących makijażu oczu oraz podkładów, pudrów, korektorów do twarzy, w których

Ostatnia edycja była podzielona na 3 etapy:

  1. Kosmetyki do ust i paznokci
  2. Makijaż oczu
  3. Kosmetyki do twarzy (podkłady, pudre, róże, korektory)

Jeżeli informacja o promocji będzie potwierdzona, to na pewno damy Wam znać. Wiemy, że porady naszych wizażystek w poprzedniej edycji Wam się spodobały, dlatego również teraz będziemy miały dla Was niespodziankę. Jeżeli jesteście nastawione konkretnie na jakiś produkt, napiszcie do nas, a my zapytamy profesjonalistek co sądzą o danym kosmetyku! Jeśli też chciałybyście wiedzieć, jakie produkty kosmetyczne najlepiej sprawdziłyby się przy Waszym rodzaju cery - śmiało podbijajcie. Pamiętajcie, że jesteśmy tu właśnie po to, żeby Wam pomóc i to nie tylko w szukaniu najlepszych promocji, ale także w ich dobrym wykorzystaniu! ;-)

A w międzyczasie...

Do promocji -49% w Rossmannie jeszcze niecały miesiąc, a jeśli w tym czasie potrzebujecie jakiś kosmetyków, wspomóżcie się promocjami przeprowadzanymi aktualnie w innych drogeriach. Wszystkie z nich znajdziecie poniżej:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close