logo

KFC udostępnia nowe kupony. Jedz ze zniżkami!

27sie 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

22 okazje do oszczędzania z najnowszymi kuponami. Wśród nich klasyki: Zinger, Hot Wings, Strips i Twister Classic. To jednak nie wszystko!

Ostatnia kuponowa akcja w KFC miała miejsce w kwietniu, więc z rozpoczęciem jej nowej edycji "lekko" się ociągano. Wychodzi jednak na to, że KFC nie chce chyba zostać w tyle za McDonald's, który swoje kupony wypuścił zaledwie dzień wcześniej. Ale od przybytku głowa nie boli, dlatego zobaczmy, jakie obniżki przygotowała ta restauracja typu fast-food z Kentucky.

A tych jest niemało i to zarówno na słodkie, ostre jak i klasyczne jedzenie. Kupony obowiązują do 12 października 2015 roku.

Aby zdobyć kupony wystarczy kliknąć w ten link i pobrać je i wydrukować lub mieć przy sobie w momencie zakupu na przykład na telefonie. Ale uwaga - jest jeszcze jedna, nowa opcja na zdobycie kuponów rabatowych. KFC stworzyło specjalną aplikację, która pokazuje wszystkie dostępne zniżki. Pobrać ją można klikając ze sklepów AppStore i Google Play lub wysyłając sobie na maila linka do aplikacji, uzupełniając swoje dane na stronie kfc.pl/kupony.

KFC aplikacja kupony

Przypominamy także o tym, że KFC dowozi swoje zamowienia do domów. Szczegóły opisywaliśmy na blogu.

To nie wszystko

KFC to nie jedyna restauracja, która oferuje atrakcyjne zniżki na jedzenie. Niżej znajdziecie kilka innych dobrych promocji.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close