logo

KFC: mini kubełek GRATIS za rejestrację

30maj 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Chcesz zgarnąć za darmo mini kubełek z KFC? Zdziwisz się, jakie to może być proste! Wystarczy zarejestrować się na stronie KFC Dostawa.

Reklama

Ostatnio pisaliśmy o nowych kuponach rabatowych do KFC, natomiast dzisiaj mamy dla Was nową, ciekawą informację o promocji organizowanej w tej znanej sieci restauracji typu fast-food. Jak wiecie, od jakiegoś czasu jedzenie z KFC można zamówić prosto do swojego domu. To naprawdę prosty zabieg, dzięki któremu w ciągu kilku minut możecie złożyć zamówienie na ulubione dania ze znanej sieciówki, a w ciągu kilkunastu-kilkudziestu następnych, cieszyć się i zajadać tym jedzeniem we własnych czterech kątach. Teraz przy założeniu konta w KFC Dostawa macie szansę zgarnąć DARMOWY kubełek!

Utwórz konto i odbierz kubełek

Jeżeli chcesz zgarnąć darmowy kubełek, wystarczy, że wejdziesz na stronę www.kfcdostawa.pl i wybierzesz opcję "Utwórz konto".

Po wybraniu tej opcji, zostaniesz przekierowany na stronę z formularzem zgłoszeniowym. Podajesz tam swoje podstawowe dane - wypełnienie formularza rejestracyjnego zajmie Ci dosłownie kilka minut. A te kilka minut Twojego czasu przybliżają Cię do otrzymania mini kubełka z KFC za darmo, który zawiera:

  • 3 Bites
  • 3 Strips
  • 3 Hot Wings
  • Frytki

Jak odebrać kubełek?

Po rejestracji i jej potwierdzeniu (link w mailu), otrzymasz SMS z kodem uprawniającym do odebrania darmowego jedzenia. Kod jest ważny przez TYDZIEŃ! Kubełek jest do odebrania przy najbliższym zamówieniu online lub w punktach stacjonarnych KFC. Akcja promocyjna obowiązuje przy zamówieniach za min. 20 zł. Czyli możesz zaplanować, że zamiast obiadu jesz dzisiaj jedzenie z KFC, a do tego otrzymujesz mini kubełek za free ;-)

Promocje na jedzenie zdecydowanie należą do tych najbardziej lubianych. W końcu możecie zjeść tyle samo, ale w niższej cenie - to świetne rozwiązanie dla każdego! Zobaczcie zatem gdzie jeszcze załapiecie się na rabaty lub promocje na jedzenie:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close