logo

KFC: loteria biletów na finał UEFA Champions League

06kwi 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Czy są tu jacyś kibice piłkarscy? Jeśli tak, koniecznie zobaczcie szczegóły loterii KFC i Pepsi - w zabawie wygrać można 3 podwójne bilety wraz z pakietem wyjazdowym na finał UEFA Champions League na stadionie San Siro w Mediolanie.

Reklama

Kolejna szansa na zgarnięcie darmowych wejściówek na niezapomniane sportowe wydarzenie roku! Pisaliśmy już o promocjach organizowanych przez marki piw, w których również wygrać można tą samą nagrodę - wstęp na finał Ligii Mistrzów 2016. Dziś uprzejmie donosimy o kolejnej możliwości - akcji promocyjnej organizowanej przez KFC oraz Pepsi, w której udział wziąć może każdy, kto kupi dowolną pozycję z menu w tej sieciowej restauracji oraz napój Pepsi.

Loteria krok po kroku:

1. Zrób zakupy w KFC: kup dowolny produkt oraz napój Pepsi

2. Przy kasie odbierz kupon ze zdrapką

3. Zdrap ścieralną warstwę i sprawdź, czy wygrałeś nagrodę natychmiastową (koszulkę lub piłkę).

4. Jeżeli po zdrapaniu warstwy ścieralnej pojawił się napis "Graj dalej", ściągnij aplikację mobilną KFC i po zarejestowaniu weź udział w losowaniu nagrody głownej.

Loteria trwa od 2 kwietnia do 7 maja 2016 roku.

Nagrody

Nagrody, które można zgarnąć dzielą się na dwa rodzje - te, które wygrać można natychmiastowo, kiedy po zdrapaniu warstwy ścieralnej pojawi się odpowiedni napis oraz nagrody głowne, które wygrać można wyłącznie poprzez udział w loterii. Wartość tych losowanych nagród to aż 17 495,57 zł, a w skład wygranego pakietu wchodzą: 2 bilety na mecz finałowy UEFA Champions League, nocleg dla dwóch osób, transport na i z stadionu oraz nagrodę pienięzną w wysokości 6 000 zł na samodzielną organizację podróży.

Nagrody I stopnia to piłki Select o wartości 41,21 zł. Tych do zgarnięcia jest 1000.

Nagrodami II stopnia są koszulki o wartości 24,60 zł - w puli jest ich aż 10 000.

Szczególowy regulamin znajdziecie na stronie organiatora.

Pamiętajcie, że zamówienie z KFC możecie teraz złóżyć także przez stronę internetową. Jedzenie (wraz ze zdrapką) zostanie Wam dowiezione prosto do domów!

Nie wygrałeś?

Jesteś wiernym kibicem, jednak tym razem szczęście się do Ciebie nie uśmiechnęło i nici z wyjazdu na mediolański stadion? Wciąż masz szansę zadbać o to, by oglądać to sportowe widowisko, jakim niewątpliwie jest finał Ligii Mistrzów, w odpowiednich warunkach. Mamy dla Ciebie zniżki na telewizory i sprzęt RTV, które z pewnością pomogą uczynić mecz finałowy jeszcze większym przeżyciem:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close