logo

KFC: 200 darmowych kubełków na otwarcie dwusetnej restauracji

25lis 2015

Kategoria: Promocje i zniżki | Autor: Jadwiga Dabińska

0

KFC otwiera dwusetną restaurację w Polsce! Z tej okazji, każdy z Was będzie mógł otrzymać darmowy kubełek. Wystarczy jedynie podać hasło przy kasie. Dowiedz się jak brzmi!

Lubicie czasami stołować się w barach szybkiej obsługi? ;-) My, opisując promocje w fast foodach, zawsze zwracamy uwagę na to, że raz na jakiś czas można pozwolić sobie na jedzenie w popularnych restauracjach fast food, jednak nie zachęcamy do ich częstego odwiedzania.

Reklama

Teraz jednak nie mogliśmy przepuścić okazji, żeby nie poinformować Was o świetnej promocji organizowanej przez KFC. Każdy z Was będzie mógł odebrać darmowy kubełek!

W skład gratisowego kubełka KFC wchodzą:

  • 3 Hot Wings
  • 3 Bitesy
  • 1 Strips
  • Małe frytki

MNIAM!

Akcja odbywa się z tego względu, że w Polsce jutro zostanie otwarta dwusetna restauracja KFC. Regulamin akcji znajdziecie TUTAJ. Już teraz podpowiemy Wam jak zdobyć darmowy kubełek. Wystarczy podejść do kasy, poprosić sprzedawcę o kubełek oraz podać hasło "DOWÓD ŚWIEŻOŚCI". Ważne! Jedna osoba może odebrać promocyjne jedzenie tylko jeden raz! Akcja zaczyna się w czwartek, 26 listopada 2015 roku od godziny 10:00 i obowiązuje we wszystkich restauracjach KFC w Polsce. Na każdą restaurację przypada aż 200 darmowych kubełków do rozdania!

Jednocześnie przypominamy, że do 29 listopada trwa jeszcze akcja z darmowymi Cheeseburgerami z McDonald's - więcej na Cheeseburger z McDonald's gratis do zamówienia. Dzięki tym promocjom z pewnością nie będziecie głodni! ;-) Chcecie od razu zamówić jedzenie z KFC bądź Maka? Wejdźcie na KFC Delivery lub PizzaPortal.pl i zamówcie jedzenie z dostawą do domu. Zobaczcie gdzie jeszcze załapiecie się na zniżki bądź gratisy do zakupów artykułów spożywczych:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close