logo

Kawa za darmo w McDonald's!

27lut 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

McDonald's właśnie ogłosił powtórkę swojej słynnej akcji, podczas której wszystkim chętnym rozdawano darmowe kawy. Zobacz szczegóły promocji.

Od 2 do 15 marca 2015 roku w restauracjach McDonald's ponownie rozdawana  będzie kawa, zupełnie za darmo. Świeżo mielona, 100% Arabica, klasyczna czarna, biała lub cappucino - mała przyjemność, która może umilić dzień, zwłaszcza, kiedy nie trzeba za nią płacić.

Jak odebrać darmową kawę?

Kawę za free można odbierać codziennie do 10.30, a weekendy do 11.00. Wystarczy powiedzieć przy kasie, że chce się kawę - to wszystko.

Godziny, w których rozdają ten ciepły napój są różne dla poszczególnych restauracji. Pod tym linkiem możesz sprawdzić szczegółową listę: https://storage.googleapis.com/mcdonalds-pl/poczestuj-sie-kawa/lista-restauracji.pdf. Akcja nie dotyczy oferty McCafé z wyjątkiem restauracji McDonald's, w których kawa jest dostępna wyłącznie pod marką McCafé.

Tracycyjnie, sprawdzamy czy działa

Podczas dwóch ostatnich takich akcji w Mc Donald's sprawdzaliśmy na własnym przykładzie, czy promocja działa i czy nie ma z nią żadnych problemów. Podobnie zrobimy tym razem, tak więc w poniedziałek damy znać, czy tak jak poprzednio, akcja faktycznie przebiegała bez żadnych utrudnień i polegała jedynie na poproszeniu o darmową kawę.

McDonald's nie jest jedyną restauracją, o której promocjach i zniżkach informujemy. Bądź na bieżąco i oszczędzaj na jedzeniu na wynos i nie tylko.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close