logo

Kawa za 1 zł na stacjach Orlen!

10lis 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Znana sieć stacji paliwowych promuje swoją aplikację. Każdy, kto ją ściągnie, może liczyć na kawę w bardzo korzystnej cenie. To jednak nie koniec ciekawych ofert w niższej cenie. Na co jeszcze można liczyć?

Reklama

Ostatnie lata to szybki rozwój technologii mobilnych. Wykorzystuje to wiele marek, tworząc aplikacje pozwalające na zakupy (i nie tylko) z poziomu telefonu. Chcąc przyciągnąć użytkowników firmy prześcigają się w wymyślaniu akcji promocyjnych, mających "nagrodzić" tych, którzy zdecydują się pobrać i korzystać z aplikacji. Jedną z takich marek jest Groupon, który regularnie wypuszcza kody rabatowe na wszystkie swoje oferty kupione za pomocą aplikacji mobilnej.

Stop cafe aplikacja

Na aplikacje stawia także Orlen. Orlen Stop Cafe to mobilna propozycja, która:

  • pozwala poznać menu dostępne na stacjach Orlen
  • skanuje symbole na opakowaniach - dzięki temu wiemy, co jemy
  • zawiera kupony obniżające ceny wybranych produktów
  • pozwala zdobywać kupony promocyjne w quizie
  • lokalizuje najbliższą stację ze Stop Cafe

Jesteś zainteresowany darmową kawą? Pobierz aplikację (dostępną na Androida i iOS) i uruchom ją, a następnie odpowiedz na proste pytanie. Jeśli nie uda Ci się udzielić prawidłowej odpowiedzi za pierwszym razem, możesz próbować do skutku. Po wprowadzeniu poprawnej odpowiedzi zostanie przyznany nam kupon na kawę za 1 zł. Po upływie 24h możemy zagrać ponownie, znów ciesząc się ciepłym napojem w bardzo niskiej cenie.

Jeśli nie masz miejsca na aplikację...

Dla tych, którzy nie skorzystają z opisywanej aplikacji, a polują na rabaty i gratisy, mamy dobrą wiadomość: u nas znajdziesz setki zniżek do wykorzystania bez konieczności pobierania jakichkolwiek aplikacji :) Wejdź na GoDealla.pl/kupony i sprawdzaj nasze aktualne info o superpromocjach.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close