logo

Kawa Tassimo: testuj za darmo!

21sty 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Darmowe testowanie cieszy się niezmiennie Waszym dużym zainteresowaniem. W zeszłym tygodniu informowaliśmy o próbkach od Tołpy, dziś piszemy o promocji dla kawoszy. Aż 100 osób może zostać testerem Tassimo. Wystarczy wysłaś swoje zgłoszenie.

W ubiegłym roku najbardziej słynnym darmowym testowaniem produktów była akcja Biedronki, w której co jakiś czas pojawiały sie nowe produkty. Szczęśliwcy, którym udało się zgłosić i zakwalifikować do poszczególnych testów otrzymywali do domu przesyłkę z towarem do wypróbowania i wybrać produkt, który następnie trafił do sprzedaży w dyskoncie.

Równie wielkiej i popularnej akcji darmowego testowania w tym roku jeszcze nie ogłoszono. My mamy jednak informacje o innej ciakawej promocji, która także nie wymaga specjalnej aktywności od przyszłego testera. Okazja ta powinna przypaść do gustu zwłaszcza osobom, które są posiadaczami ekspresu Tassimo: Bosh daje bowiem możliwość przetestowania kawy Tassimo (16 kapsułek).

Aby wziąć udział w testowaniu wystarczy wysłać swoje zgłoszenie poprzez stronę internetową. Należy w nim odpowiedzieć na 10 pytań - właśnie te odpowiedzi zadecydują, czy znajdziemy się w gronie 100 osób testujących kapsułki Tassimo. Ankietę zgłoszeniową należy wysłać do 25 stycznia 2015 roku. 28 stycznia rozesłane zostaną informacje o zakwalifikowaniu do testowania. 3 lutego testerzy otrzymają paczkę kawy, żeby w terminie od 3 do 18 lutego zrobić test Tassimo Morning Cafe.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, promocja jest skierowana do posiadaczy ekspresu Tassimo, choć nie jest to wymogiem.

Wszystkim tym, którzy nie przepadają za kawami z kapsułek, polecamy sprawdzić inne promocje na ten aromatyczny napój.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close