logo

Kasa za szkolnego asa w MediaMarkt! Zniżki za dobre oceny

24cze 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Dobra wiadomość dla wszystkich szkolnych prymusów! Za każdą ocenę bardzo dobrą i celującą na świadectwie dostaną zniżki w sklepie MediaMarkt.

Reklama

UWAGA: Artykuł dotyczy akcji z 2016 roku. Informacje o promocji na 2019 rok znajdziesz w najnowszym artykule dotyczącym akcji: "Kasa za szkolnego asa" w Media Markt.

Prawdopodobnie już od września wszyscy czekali na ten moment, czyli zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie wakacji. Jednak dla tych, którzy nie leniuchowali w szkolnej ławce i mogą pochwalić się pokaźnym zbiorem piątek i szóstek na świadectwie, czekają nagrody.

Kasa za szkolnego Asa!

Zasady akcji MediaMarkt są bardzo proste: za każdą piątkę na świadectwie otrzymasz 5zł zniżki, a za szóstkę - 6zł. Przyznana zniżka obowiązują na cały asortyment towarowy, a także na zamówienia złożone przez Sklep Internetowy z odbiorem osobistym w wybranym sklepie stacjonarnym. Akcja trwa od 24 do 30 czerwca 2016, a jej szczegółowy regulamin można pobrać klikając na w link stronie promocji.


Uczniowie jakich szkół mogą pochwalić się swoimi ocenami i zgarnąć zniżki?

  • podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych (oprócz szkół policealnych)
  • artystycznych, sportowych, mistrzostwa sportowego
  • liceów technicznych
  • szkół przy przedstawicielstwach dyplomatycznych, urzędach konsularnych i przedstawicielstwach wyjskowych RP.

Z promocji mogą skorzystać również absolwenci, rodzice i opiekunowie prawni.

Zniżki za oceny

Najwyżej notowana jest ocena celująca za którą otrzymasz 6zł zniżki, następnie ocena bardzo dobra, która daje 5zł rabatu. Jeżeli na świadectwie wynik jest podawany procentowo, to za przedział 66%-84% dostaniemy 5zł, zaś za 85%-100% otrzymamy 6zł rabatu. W przypadku wyników punktowych 26-34 to równowartość 5zł, a 35-40 obniża cenę zakupu o 6zł.
Za świadectwo z klas I-III szkoły podstawowej można dostać 20zł - tu warunkiem jest jedynie otrzymanie promocji do następnej klasy.
Zniżka obowiązuje przy zakupie za min. 200zł, jednak nie moze przekroczyć 100zł.

Więcej informacji o akcji możesz znaleźć na stronie MediaMarkt.

Nie masz piątek na świadectwie? Nie przejmuj się!

Dla tych, którzy preferują inne aktywności niż nauka lub po prostu sprawdziany były trudne, ale również chcieliby otrzymać zniżkę, wyszukaliśmy kilka innych promocji.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close