logo

Kasa za oceny w Media Expert! 5 zł za każdą 5 i 6 zł za każdą 6!

18cze 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Szykują się naprawdę dobre oceny na świadectwie? Media Expert Wam za nie zapłaci! W jaki sposób możecie odebrać zniżkę na zakończenie roku szkolnego?

Reklama

Uwaga - jeżeli szukasz informacji o podobnej akcji w Media Markt, "Kasa za szkolnego asa", piszemy o niej w osobnym artykule.

A zasady tegorocznej promocji kasa za oceny w Media Expert opublikowaliśmy w tekście z tego roku. Zajrzyj tutaj.

Zakończenie roku szkolnego może być jeszcze przyjemniejsze? Może! :-) Poza rozpoczęciem upragnionych wakacji, koniec kilkumiesięcznej nauki umili Wam jeszcze bardziej sklep Media Expert. Tam za dobre oceny możecie otrzymać zniżkę na swoje zakupy. Ci, którzy pilnie uczyli się w tym roku, naprawdę mogą sporo zyskać. W piątek, tuż po odebraniu swojego świadectwa, pędźcie do Media Expert żeby skorzystać z promocji na zakończenie roku szkolnego.

Odbierz kasę za oceny!

Płacimy za oceny w Media Expert

Jeśli Wasze pociechy w tym roku szkolnym naprawdę pilnie się uczyły, teraz mogą zostać nagrodzone nie tylko przez Was - rodziców, wyróżnione przez szkołę, ale również otrzymać kasę za swoje oceny w Media Expert5 zł za każdą piątkę i 6 zł za każdą szóstkę na świedectwie - takie rabaty możecie zyskać. W zależności od tego, ile ocen bardzo dobrych i celujących znajdzie się na szkolnym świadectwie, taka wysokość zniżki będzie Wam przysługiwała (oczywiście rabaty sumują się).

Jak skorzystać z promocji?

  1. W dniach 22-24.06 zrób zakupy w Media Expert za min. 200 zł (wyłącznie rezerwacja z odbiorem w sklepie stacjonarnym).
  2. Pokaż świadectwo szkolne przy kasie.
  3. Odbierz od razu swój rabat.

Odbiór rezerwacji musi nastąpić najpóźniej do 1 lipca. Wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie akcji.

Do tej pory kasę za szkolnego asa mogliście odbierać w Media Markt, jednak już w zeszłym roku sklep ten nie zorganizował promocji na zakończenie roku szkolnego. Czy w tym roku będzie inaczej? Tego jeszcze nie wiemy, ale napisaliśmy w tej sprawie do obsługi sklepu. Tymczasem z rabatów na zakończenie roku szkolnego skorzystacie w Media Expert i... nie tylko.

Nie tylko dla szkolnych orłów

Pamiętajcie, że nie zawsze oceny są odzwierciedleniem naszych umiejętności i wiedzy. System nauczania jest tak zorganizowany, że nie zawsze ocena w dzienniku jednoznacznie świadczy o tym, co potrafimy. Nawet jeśli Wasze pociechy nie mają zbyt wiele dobrych ocen na świadectwie, im także należy się nagroda za całoroczną naukę i pracę. Mamy dla nich coś specjalnego :-)

Źródło zdjęcia głównego: Media Expert

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close