logo

Kasa za oceny! Media Expert daje 5 zł zniżki za każdą 5,a 6 zł za każdą 6!

22cze 2017

0

Sklepy przyzwyczaiły nas już do atrakcyjnych rabatów na zakończenie roku szkolnego. Tym razem pieniądze za dobre oceny na świadectwie oferuje Media Expert. Kto i w jaki sposób może skorzystać z promocji?

Reklama

Szukasz informacji o najnowszej akcji? Szczegóły promocji na 2018 rok znajdziesz w naszym aktualnym artykule: Kasa za oceny w Media Expert! 5 zł za każdą 5 i 6 zł za każdą 6!

Ucz się, ucz, bo nauka to potęgi klucz - tę maksymę zna chyba każdy, kto chodził do szkoły. Oprócz poszerzania horyzontów i polepszania swoich perspektyw na przyszłość, dobre wyniki w nauce mogą przynieść jeszcze jedną korzyść - w postaci rabatów na zakup elektroniki. O co dokładnie chodzi?

Piątka za piątkę

Do tej pory kasę prym w nagradzaniu kasą za dobre oceny wiódł Media Markt. Tym razem jednak nigdzie nie ma informacji o tegorocznej edycji Kasy za szkolnego asa w tym elektromarkecie. Jedna z naszych redaktorek próbowała dowiedzieć się, czy w tym roku Media Markt również organizuje swoją słynną akcję, jednak została zbyta standardową marketingową formułką, którą widzicie poniżej.

Na szczęście Internet nie znosi próżni - podobną promocję znaleźliśmy na stronie Media Expert. Niestety, w tym wypadku swoje zgromadzone za dobre oceny środki będziecie mogli wykorzystać na zakupy dopiero od 300 zł (w Media Markt minimalna wydana kwota wynosiła 200 zł).

Z promocji Media Expert można skorzystać do 25 czerwca 2017 roku. W tym czasie każdy, kto okaże swoje świadectwo, dokument potwierdzający tożsamość oraz zrobi zakupy za min. 300 zł dostanie 5 zł rabatu za każdą piątkę i 6 zł rabatu za każdą szóstkę. Uwaga: z promocji można skorzystać zarówno w salonach stacjonarnych, jak i sklepie online - jednak rabat zostanie naliczony wyłącznie w przypadku zakupów z odbiorem w punkcie sprzedaży (liczy się data odbioru towaru, a nie jego zakupu). Po szczegółowe sposoby naliczania rabatów dla różnych klas (np. dla ocen opisowych w klasach 1-3) odsyłamy Was do regulaminu promocji. Po naliczeniu ilości punktów, jakie wynikają ze świadectwa, klient otrzyma kartę bonusową z odpowiednią kwotą, którą będzie mógł wykorzystać wyłącznie w sklepach stacjonarnych Media Expert.

Wczytując się w zasady tej akcji promocyjnej nie możemy nie porównywać jej do wspomnianej już, bliźniaczej akcji Media Markt, która według nas była dużo bardziej atrakcyjna. Nie pozostaje nam nic innego jak odświeżać stronę Media Markt z nadzieją, że jednak kolejna edycja tej promocji się pojawi - jeżeli tak będzie, na pewno Wam o tym napiszemy.

Zniżki nie tylko dla orłów

Nie masz bardzo dobrych ofert, ale też masz apetyt na rabat? Nic straconego - poniżej przedstawiamy kilka rabatów, z których skorzystać może każdy:

 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close