logo

Karty zniżkowe do sklepów spożywczych

31mar 2016

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Jadwiga Dabińska

0

W których sklepach spożywczych będziemy mogli wyrobić karty zniżkowe oraz korzystać z nich, dzięki czemu bardzo często będziemy mogli trafić na promocyjne ceny?

Reklama

Nie ma nic prostszego, niż oszczędzanie już na samym etapie zakupów. Czasami nawet sami nie wiemy, że oszczędziliśmy daną kwotę, ponieważ robimy to nieświadomie. Właśnie takie korzyści przynoszą nam karty lojalnościowe. Listę aż 50 punktów, w których można korzystać z programów lojalnościowych umieściliśmy TUTAJ. Znajdują się tam zarówno sklepy odzieżowe, jak i obuwnicze, jubilerskie czy spożywcze. Dziś jednak chcielibyśmy rozwinąć wątek tych ostatnich. W końcu prawie codziennie robimy zakupy produktów spożywczych - jeśli mamy swój ulubiony sklep, który odwiedzamy bardzo często, dlaczego nie mieć z tego dodatkowych korzyści? Dlatego wypisaliśmy kilka popularnych marketów, w których czekają na Was karty lojalnościowe, a co się z tym wiążę - oczywiście duuużo zniżek! ;-)

POLO Market

Polokarta jest bezpłatnie wydawaną kartą lojalnościową, którą w prosty sposób założysz przy kasie, podając jedynie swój numer telefonu. Dostaniesz SMS-a, na którego należy odpisać "TAK" - wtedy karta będzie zarejestrowana. Posiadacze karty mogą korzystac z wielu promocji, oznaczonych emblematem "oszczędzaj z polokartą". Kartę możesz zamówić także poprzez stronę internetową https://www.polomarket.pl/polokarta.

(źródło: polomarket.pl)

Piotr i Paweł

W Piotrze i Pawle kartę rabatową można zarejestrować przy zakupie od 150 zł. Na miejscu odbierasz kartę, która będzie Twoją przepustką do zniżek i oszczędzania. Przy każdych zakupach za min. 50 zł, zyskujesz 3% rabatu, przy zakupach za 150 zł - 4%, a przy zakupach powyżej 300 zł, aż 5% wartości całego zamówienia. Ciekawym rozwiązaniem jest to, że na każdym paragonie widnieje wartość Twojego rabatu! Nie musisz zbierać punktów, ani czekać na naliczenie zniżek.

(źródło: piotripawel.pl)

Carrefour

Program lojalnościowy Rodzinka, obowiązujący w sieciach marketach Carrefour polega przede wszystkim na tym, że klienci zbierają na swojej karcie specjalne punkty, które są wymieniane automatycznie w kasie na e-Kupon rabatowy. Na każdym kuponie znajdują się sposoby jego wykorzystania, data ważności czy kwota zakupów. Ponadto, posiadając kartę Rodzinka w Carrefourze, można zrobić jeszcze tańsze zakupy, ponieważ wybrane produkty mają niższą cenę.

(źródło: carrefour.pl)

Tesco

Jeśli kiedykolwiek robiliście zakupy przy samoobsługowych kasach w marketach Tesco, z pewnością usłyszeliście bardzo znane zdanie: "zeskanuj swoją kartę ClubCard", wypowiadane bardzo delikatnym oraz miłym głosem ;-) Można je oczywiście skanować zarówno przy robieniu zakupów przy kasach samoobsługowych, jak i tych, które obsługują kasjerki. A jakie dokładnie korzyści można zyskać przy używaniu takiej karty? Przede wszystkim to, że wiele produktów ma obniżone ceny dla członków programu lojalnościowego. Możliwe jest także zbieranie punktów na karcie, które są przelicane na bony CLUBCARD - tymi natomiast można płacić za zakupy w Tesco.

(źródło: tesco.pl)

Alma

Uwaga, ponieważ wchodzimy na wyższy poziom oszczędzania ;-) Wielu klientów sklepów Alma postrzeganych są za takich, którym wcale nie zależy na niższych cenach. Jednak Klub Konesera jest stworzony właśnie po to, żeby tacy klienci mogli odkrywać nowości, odczuwali przyjemność kupowania, a także zdobywać niepowtarzalne nagrody oraz wysokie rabaty.

(źródło: almamarket.pl)

Auchan

Sieć sklepów Auchan prowadzi program lojalnościowy Skarbonka, dzięki któremu możemy oszczędzać przy każdym zakupie. Jednak, żeby korzystać z tego programu lojalnościowego, należy założyć kartę płatniczą Skarbonka MasterCard lub kartę kredytową Visa Auchan. Przy zakupie artykułów sprzedawanych na sztuki, przy cenie kaźdego produktu widzisz kwotę, jaką zarobisz przy jego zakupie. Jednak jeżeli kupujesz coś na wagę, to obok ceny widnieje procentowa wartość oszczędności. Zgromadzone punkty na koncie Skarbonka można następnie wykorzystać na kolejne zakupy.

(źródło: auchan.pl)

E.Leclerc

W sklepach E.Leclerc możliwe jest założenie karty klienta, która zdecydowanie zapewnia użytkownikom korzyści. Wygląda to następująco:

  • za zakupy powyżej 50 zł 0,5% trafia na Twoje konto
  • za zakupy powyżej 75 zł - 1%
  • za zakupy powyżej 100 zł - 1,5%
  • za zakupy powyżej 200 zł - 2%

(źródło: leclerc.pl)


Nie umiemy doradzić, którą kartę jest najlepiej wybrać. Wiemy jedno: od nich wszystkich, Wasz portfel zrobi się naprawdę gruby. I to nie dlatego, że zajmują tyle miejsca, ale dlatego, że zaoszczędzicie dużo pieniędzy! Mamy jeszcze kilka innych sposobów na to, żeby zaoszczędzić pieniądze przy zakupach artykułów spożywczych - spójrzcie poniżej, a przekonacie się sami:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close