logo

Karta rabatowa 20% do H&M w magazynach Avanti, Twój Styl i innych...

24lis 2015

Kategoria: Kupony z gazet | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Mamy dla Was dobrą wiadomość! Już teraz w magazynach Avanti, Viva!, Twój Styl, LOGO i Harper's Bazaar znajdziecie kartę rabatową 20% na zakupy w popularnej sieciówce H&M. Znajdziecie u nas przykładowe, klasyczne stylizacje świąteczne do 100 zł (a po zniżce 80 zł).

Reklama

Na oficjalnym fanpage'u H&M na Facebooku pojawił się komunikat, który bardzo nas ucieszył! ;-) Jedna z najpopularniejszych sieciówek rozdaje karty rabatowe 20%, które można wykorzystać na nieprzecenione produkty. Kartę będzie można znaleźć w magazynach:

  • Twój Styl
  • Viva!
  • Harper's Bazaar
  • Avanti
  • LOGO

Kupony z gazet będzie można wykorzystać we wszystkich sklepach stacjonarnych H&M w Polsce. Zakupów z kartą rabatową będzie można dokonać w dniach 1-10.12.2015 r.

(źródło: H&M)

Ważne informacje! Rabat nie łączy się ze zniżką pracowniczą, natomiast dotyczy wszystkich kolekcji z każdego działu. Warto wiedzieć, że promocja nie obejmuje produktów wcześniej przecenionych, dlatego buszując w gąszczu modnych ubrań w H&M-ie sprawdźcie, czy dana bluzeczka, spodnie czy sukienka, nie jest już przeceniona. Ponadto, rabat nie obowiązuje wyłącznie na jeden produkt, ale na całe zakupy! Kupując, załóżmy, kilka produktów, których łączna wartość wyniesie 200 złotych, zapłacicie 40 złotych mniej :-)

Zniżka na zimową odzież

Gdy już znajdziesz kartę rabatową 20% do H&M-u, czas na kolejne polowanie, tylko tym razem na najlepsze ubrania! Stworzyliśmy kilka klasycznych stylizacji do 100 złotych. Ze zniżką cena zakupów to 80zł!

 

 

 

Dżerjsejowy półgolf 49,90 zł
Elastyczne spodnie 39,90 zł
4 pary kolczyków 9,90 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Brokatowa sukienka z dżerseju 39,90 zł
Wzorzysty szalik-komin 29,90 zł
Rajstopy 200 den 29,90 zł

 

 

 

 

 

Spodobały Wam się nasze propozycje? A może macie własne? Jeżeli wpadłyście na jakiś pomysł, nie bójcie się nim z nami dzielić! Piszcie odpowiedzi w komentarzach ;-) Zastanawiacie się, dlaczego we wszystkich stworzonych przez nas stylizacjach występuje czerń? Otóż dlatego, że już pod koniec tygodnia długo wyczekiwany BLACK FRIDAY i już się trochę do niego przyzwyczajamy :-) Przy okazji zobaczcie, gdzie kupicie w piątek w MEEEEEGA promocji -> Black Friday: wielkie odliczanie! Ogromne rabaty nadciągają... Przypominamy, że oprócz kuponów w gazetach i czarnego piątku, na rynku królują także inne, fantastyczne promocje:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close