logo

Karta MyLife o 99 zł tańsza! Mamy kod rabatowy

20lis 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Zainwestuj w kartę z opieką medyczną oraz abonamentem sportowym MyLife! Specjalnie dla Was mamy kod rabatowy obniżający zamówienie o kwotę aktywacyjną w wysokości 99 zł.

Reklama

Skutecznie zadbaj o swoje zdrowie i wygląd. Możesz dokonać tego na dwa sposoby: chodząc do lekarza oraz uprawiając sport. Zachęcamy zatem do wykupienia karty MyLife z abonamentem sportowym i/lub medycznym, który obejmuje między innymi:

  • opiekę medyczną w prawie 1000 placówkach w Polsce
  • nielimitowany dostęp do około 30 klubów fitness w Polsce
  • opiekę trenera na siłowni
  • pomoc instruktorów do ćwiczeń
  • dostęp do programu: Zdrowie Piękno Harmonia

Tylko portal GdziePromocja.pl posiada kod rabatowy pomniejszający wartość zamówienia karty MyLife o 99 złotych, czyli całą opłatę aktywacyjną! Oczywiście Wam go udostępnimy :-) Dowiedzcie się jak z niego skorzystać. Poniżej krótka instrukcja.

Jak skorzystać z kodu rabatowego?

1. Wśród trzech dostępnych pakietów wybierasz ten, który najbardziej odpowiada na Twoje oczekiwania. Przykład:

2. W polu "kod rabatowy" wpisz kod: e00c5668 i wybierz przycisk "Aktywuj". Kwota zamówienia pomniejszy się o opłatę administracyjną, czyli dokładnie 99 zł.

Następnie postępujesz zgodnie z informacjami zawartymi na stronie. Wybierasz datę początkową pakietu fitness i/lub medycznego, zaznaczasz sposób odbioru karty (kurier lub wybrany przez Ciebie punkt odbioru), wypełniasz swoje dane, zaznaczasz miejscowość opieki oraz oświadczasz, że zaponałes się z regulaminem i akceptujesz jego postanowienia. W drugim kroku wybierasz formę płatności za umowę i, jeśli jesteś zainteresowany, zamawiasz usługę dodatkową. W ostatnim kroku znajduje się podsumowanie - z tej podstorny mozesz zostać także przekierowany do swojego banku, zeby wykonać przelew online.

Zdrowo i niedrogo

Zamówienie karty MyLife będzie ponadto świetną motywacją. Zadbasz o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Od teraz będziesz czuć się dobrze zarówno ciałem, jak i duchem! Zajrzyj na stronę www.kartamylife.pl i sprawdź szczegóły oferty. Zanim wybierzesz się na siłownię lub fitness, koniecznie uzupełnij garderobę o najlepsze ubrania i buty sportowe. Również w tej kategorii znajdziesz korzystne kody rabatowe:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close