logo

Karta Moja Biedronka - co, jak, gdzie i czy warto?

08lip 2019

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Całkiem niedawno cieszyliśmy się z wprowadzenia przez sieć sklepów Biedronka terminalów płatniczych, których bardzo długo brakowało w tych marketach, teraz cieszymy się z kolejnej rewolucji: karty stałego klienta "Moja Biedronka". Dowiedz się czym jest ten program lojalnościowy, jak zdobyć kartę Moja Biedronka i co możesz dzięki niej zyskać. Specjalnie dla Was zakutalizowaliśmy tekst o nowe informacje!

Jakiś czas temu stworzyliśmy dla Was listę sklepów, które oferują kartę stałego klienta i korzyści związane z dołączeniem do programu lojalnościowego. Do tego szanownego grona dołącza teraz Biedronka, oferując kartę Moja Biedronka. Nasz tekst z 2016 zaktualizowaliśmy o Wasze pytania i wątpliwości, które sygnowaliście nam w komentarzach. Mamy nadzieję, że dzięki nim bez kłopotu uda Wam się dołączyć do grona szczęśliwych posiadaczy Karty Moja Biedronka.

Karta z Biedronki - czy warto?

Na samym początku odpowiedzmy sobie na pytanie czy w ogóle warto o taką kartę się ubiegać. Odpowiedź jest prosta: TAK. Jak każdy program lojalnościowy, również i ten zasługuje na uwagę wszystkich osób, które lubią otrzymywać nagrody za to, że kupują w jakimś sklepie.

(źrodło: moja.biedronka.pl)

Co można dostać za używanie takiej karty?

Oferta z Kartą Moja Biedronka

Jeszcze do niedawna w sieciach sklepów Biedronka mogliście za zebrane punkty na Karcie Lojalnościowej odbierać Świeżaki - maskotki, które pokochały dzieci. Z niecierpliwością czekamy na kolejną wielką akcję Biedronki, o której na pewno poinformujemy Was na blogu. Na co dzień jednak z Kartą Moja Biedronka możecie oszczędzać na wybranych produktach spożywczych:

Karta Moja Biedronka profity

Przy wszystkich produktach biorących w danym okresie udział w promocji znajdziecie odpowiednią informację i jako posiadacze Karty Lojalnościowej będzie przysługiwała Wam zniżka na ich zakup.

Reklama

Karta Moja Biedronka - gdzie i jak?

  • Co? 3x karta - jedna (główna) oraz dwie mniejsze w postaci breloczków do kluczy*
    *karty-breloczki można podarować swoim bliskim!
  • Gdzie? Do odebrania w wybranych sklepach Biedronki
  • Jak? Wystarczy podejść do kasy i poprosić o kartę Biedronka. Po otrzymaniu karty, należy ją aktywować
  • Aktywacja konta? Telefoniczna lub Online, do której potrzebny będzie numer karty i numer PIN

* Aktywacja telefoniczna: pod numerem (0-22) 20-53-400
* Aktywacja online: na stronie moja.biedronka.pl

Regulamin karty lojalnościowej "Moja Biedronka" znajdziecie TUTAJ.

Jak aktywować kartę?

Tak, jak wspomnieliśmy, kartę możecie aktywować telefonicznie lub online. W przypadku jednego i drugiego sposobu konieczne będzie podanie podstawowych danych: numer Karty Moja Biedronka, PIN, imię użytkownika karty, numer telefonu. Gdzie znajdziecie numer i PIN?

Karta Moja Biedronka numer karty i PIN

(źródło: http://static.myvimu.com)

Aktywacja telefoniczna

Żeby aktywować Kartę Moja Biedronka telefonicznie, musicie zadzwonić pod numer (0-22) 20-53-400 i wybrać opcję nr 1 na klawiaturze telefonu w celu wypełnienia formularza. Będziecie musieli w nim podać takie dane:

  • numer Karty Lojalnościowej
  • numer PIN wskazany na danej Karcie Lojalnościowej
  • numer telefonu
  • imię użytkownika karty

Zostaniecie poproszeni także o zdefiniowanie indywidualnego hasła. Po podaniu prawidłowych danych Wasza karta zostanie aktywowana. Ale może to zrobić także przez internet.

Aktywacja online

Żeby aktywować swoją kartę przez internet musicie wypełnić formularz znajdujący się na stronie www.biedronka.pl/mojabiedronka:

Karta Moja Biedronka rejestracja

Pamiętajcie, że zarówno rejestracja telefoniczna jak i internetowa wiążą się ze zgodną na przetwarzanie Waszych danych osobowych. To oznacza, że akceptujecie regulamin, w którym jest zapis o powierzeniu danych także innym spółkom (patrz pkt. 6.8. regulaminu). Decydując się na założenie takiej karty musicie być świadomi, że będziecie otrzymywać informacje marketingowe.

Dodatkowe promocje

Posiadacze karty Moja Biedronka mogą brać udział także w innych programach motywacyjnych. Czeka na nich także wiele dodatkowych korzyści. Ale mamy także zniżki nie tylko dla osób posiadających tę kartę. Już niebawem Black Friday 2018, a to oznacza, że będziecie mogli skorzystać z całej masy atrakcyjnych promocji i rabatów! Więcej szczegółów znajdziecie w naszym najnowszym artykule: Kiedy wypada Black Friday 2018? Jakie będą rabaty i zniżki?

Więcej promocji z branży spożywczej znajdziecie wśród naszych kuponów rabatowych:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close