logo

Kanapki z "Maka" taniej o połowę. Możliwe? Oczywiście!

24wrz 2013

Kategoria: Promocje | Autor: Marysia Junak

0

Dzięki specjalnym kuponom wydrukowanym ze strony restauracji lub pobranym na smartfona można zjeść wybrane kanapki taniej nawet o połowę. Sprawdziliśmy, jak to działa!

Od prawie niepamiętnych czasów restauracje McDonald's umożliwiają korzystanie z kuponów rabatowych i oszczędzanie w ten sposób przy zakupie wybranych kanapek i zestawów w restauracjach sieci. Z reguły tego typu zniżki nyły roznoszone do skrzynek pocztowych w blokach i domach jednorodzinnych (rzadziej).

Z kuponem lub bez 50% taniej

Od niedawna kupony są dostępne również w sieci, dzięki czemu większa grupa osób (głównie internautów nastawionych na oszczędzanie, czyli nasi smartshopperzy) ma możliwość w krótszym czasie dowiedzieć się o aktualnej promocji w największej sieci fastfoodowej na świecie.

Kupony McDonald's można znaleźć pod tym adresem: https://www.mcdonalds.pl/kupony/

Pojawiają się tam zarówno okazjonalne promocje (obecnie trwa akcja "2 kanapki Big Mac w cenie 1"), jak i kupony na kanapki, napoje i zestawy (zwykłe i Happy Meal) o dłuższym terminie realizacji. Co najistotniejsze, kupony można drukować lub realizować (bo nie trzeba drukować, można pokazać zdjęcie kupony na komórce!) dowolną ilość razy, co oznacza możliwość korzystania z promocji w McDonalds przez prawie miesiąc (koniec akcji 20 października).

mcdonald kupony

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close