logo

Kalendarz promocji

Wrzesień 2017

19wrz 2017

Dobre okazje do -60% w Decathlon

Ważne od 03 kwietnia

Szukasz profesjonalnego sprzętu sportowego w świetnych cenach? Chcesz skompletować swój strój na siłownię lub do biegania nawet za niecałe 90 zł? Sprawdź najlepsze okazje w Decathlon! Końcówki serii przecenione są nawet o 60%! Wśród wielu artukułów w mocno obniżonych cenach znajdziecie znane marki: Adidas, Puma, Everlast, ale również marki własne Decathlon, które cieszą się wysoką jakością.

19wrz 2017

Dołącz do Gomez Club i odbierz 10% rabatu

Ważne od 11 lipca

Chcesz zyskać 10% rabatu na nowości w sklepie Gomez? To bardzo proste! Wystraczy tylko, że dołączysz do Gomez Club wypełniając krótki formularz dostępny na stronie logowania i otrzymasz zniżkę w wysokości 10% na nowości. Ale na tym nie koniec!

19wrz 2017

home&you: bon na 100 zł za każde wydane 100 zł na zakupy

Ważne od 11 września do 30 września

Tylko do końca września za każde wydane 100 zł otrzymasz w home&you bon o wartości 100 zł na kolejne zakupy. Jeśli właśnie urządzasz mieszkanie, szukasz oryginalnych dekoracji do swojego domu i chcesz odmienić swoje wnętrze - do końca września skorzystaj z fantastycznej promocji w home&you. Otrzymując bon będziesz mógł wykorzystać go na kolejne zakupy, których wartość przekroczy 200 zł. Wszystkie szczegóły akcji znajdziesz na stronie.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close