logo

Kalendarz promocji

Listopad 2017

23lis 2017

Dobre okazje do -60% w Decathlon

Ważne od 03 kwietnia

Szukasz profesjonalnego sprzętu sportowego w świetnych cenach? Chcesz skompletować swój strój na siłownię lub do biegania nawet za niecałe 90 zł? Sprawdź najlepsze okazje w Decathlon! Końcówki serii przecenione są nawet o 60%! Wśród wielu artukułów w mocno obniżonych cenach znajdziecie znane marki: Adidas, Puma, Everlast, ale również marki własne Decathlon, które cieszą się wysoką jakością.

23lis 2017

Dołącz do Gomez Club i odbierz 10% rabatu

Ważne od 11 lipca

Chcesz zyskać 10% rabatu na nowości w sklepie Gomez? To bardzo proste! Wystraczy tylko, że dołączysz do Gomez Club wypełniając krótki formularz dostępny na stronie logowania i otrzymasz zniżkę w wysokości 10% na nowości. Ale na tym nie koniec!

24lis 2017

Black Friday 2017: promocje na Czarny Piątek

Ważne od 24 listopada do 24 listopada

Zaczynamy wielkie odliczanie do Black Friday 2017, czyli dnia największych wyprzedaży w ciągu całego roku. Już 24 listopada w znanych sklepach skorzystacie z obniżek często sięgających nawet 70% czy 80%! Na łamach naszego bloga opublikowaliśmy artykuł z listą promocji na Black Friday 2017, która na bieżąco jest aktualizowna o nowe zniżki i rabaty. A tych z pewnością będzie znacznie więcej! W ostatni piątek listopada promocji w sklepach na pewno nie zabraknie, a Wasze skrzynki mailowe będą przepełnione informacjami o kodach rabatowych. U nas znajdzicie je wszystkie w jednym miejscu. Zaglądajcie do nas! Już niedługo największy dzień rabatów! My nie możemy się doczekać Black Friday 2017, a Wy? :-)

Grudzień 2017

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close