logo

Kalendarz ferii zimowych 2018 - kiedy zaplanować urlop?

02sty 2018

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Uczniowie mogli cieszyć się wyjątkowo długą przerwą między Świętami a Nowym Rokiem, ale już niebawem pierwsze województwa rozpoczną swoją zimową labę. Przygotowaliśmy dla Was kalendarz ferii zimowych 2018, dzięki któremu zaplanujecie swój urlop!

Reklama

Mimo że tym razem przerwa świąteczna była wyjątkowo długa, wszyscy uczniowie (i nie tylko) zasługują na odpoczynek! Już niedługo pierwsze województwa rozpoczną ferie zimowe i dwutygodniową przerwę od szkoły. Jeśli chcecie zapewnić swoim pociechom rozrywkę, marzy Wam się rodzinny wyjazd na ferie, już teraz powinniście pomyśleć o zaplanowaniu swojego urlopu. Zobaczcie, kiedy wziąć wolne w pracy!

Kalendarz ferii zimowych 2018

Jak co roku, terminy rozpoczęcia ferii zimowych podzielone są na 4 tury. Pierwsze województwa będą mogły cieszyć się z wolnego już 15 stycznia, a ostatnie zakończą je 25 lutego. W tabeli przygotowaliśmy rozpiskę ferii zimowych 2018 z podziałem na daty i województwa.

Kalendarz ferii zimowych 2018Źródło: https://news.edubaza.pl/

 

Terminy ferii 2018 Województwa
15 stycznia - 28 stycznia dolnośląskie
mazowieckie
opolskie
zachodniopomorskie
22 stycznia - 4 lutego podlaskie
warmińsko-mazurskie
29 stycznia - 11 lutego lubelskie
łódzkie
podkarpackie
pomorskie
śląskie
12 lutego - 25 lutego kujawsko-pomorskie
lubuskie
małopolskie
świętokrzyskie
wielkopolskie

Wiecie już, kiedy powinniście zaplanować swój urlop, jeśli ferie zimowe chcecie spędzić razem ze swoimi dziećmi. My dodatkowo podpowiadamy Wam, gdzie warto się wybrać w tym roku!

Gdzie tanio na ferie zimowe 2018?

Ferie zimowe to czas, który chętnie spędzamy w górach. W tym roku dodatkowo sprzyja temu iście zimowa aura i śnieg, którego w górach nie brakuje. Dlatego wyszukaliśmy dla Was promocyjne oferty wyjazdów na ferie 2018. Gdzie warto je spędzić?

Oczywiście w Zakopanem! Zakopane jest piękne o każdej porze roku, ale zimą urzeka szczególnie! Za swój 6-dniowy pobyt na ferie ze śniadaniami dla 3 osób w Pensjonacie u Małgorzaty zapłacicie tylko 519 zł:

Ferie 2018 w Zakopanem

Ci, którzy chcą wyjechać za granicę na większe, zimowe szaleństwo, mogą skorzystać z jednej z ofert dostępnych na Grouponie.

Ferie 2018 w górach

Za wyjazd do Val di Sole i zakwaterowanie w hotelu Cielo Blu na 7 nocy ze śniadaniami i obiadokolacjami w cenie zapłacicie 1319 zł za osobę.

Szukacie tanich ofert wyjazdów na ferie 2018? Mamy dla Was jeszcze więcej propozycji z różnych serwisów!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close