logo

Kalendarz adwentowych promocji Hebe: codziennie nowy rabat

08gru 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Drogerie Hebe postanowiły umilić czekanie na Święta i udostępniły klientkom swój własny kalendarz adwentowy. Każdy dzień to inna promocja. Sprawdź, co dziś kupisz ze zniżką.

Kalendarz adwentowy kojarzy się głównie z czekoladkami, które skrywają się pod jego kolejnymi okienkami. Kalendarz, o którym dziś Wam opowiemy, jest inny - do Świąt bowiem odliczamy czas ciesząc się każdego dnia z innej promocji. I to nie z byle jakich promocji!

Prezenty z rabatem

Aby wiedzieć, jaka ze specjalnych adwentowych promocji w Drogeriach Hebe obowiązuje aktualnie, należy skorzystać z aplikacji na Facebooku. Własnie tam każdego dnia można zobaczyć, jaka cenowa niespodzianka czeka na nas tym razem. Dziś okazja jest naprawdę dobra: 40% rabatu na produkty L'OREAL Paris!

Co będzie jutro nie wiemy, możemy jednak zdradzić, że do tej pory rabaty zawsze sięgały 40% i póki co obejmowały takie marki jak Maybeline, Bourjois, Revlon i L'OREAL Paris.

Konkurs

Aplikacja Hebe na Facebooku to nie tylko odkrywanie kolejnych okienek z promocjami, ale także konkurs, w którym do wygrania jest 20 kart podarunkowych o wartośći 100 zł oraz 5 kart podarunkowych o wartości 300 zł do zrealizowania w Hebe. Zadanie konkursowe polega na codziennym otwieraniu okienka z promocją oraz odpowiedzenie na pytanie, które wówczas może się pojawić. Uwaga: pytania nie pojawią się każdego dnia - podczas trwania całego konkursu będą tylko 4 dni, w których będzie można odpowiedzieć na konkretne pytanie. Odpowiedź musi mieć maksymalnie 400 znaków. 5 osób, które zamieszczą najciekawsze odpowiedzi, zostanie nagrodzonych wymienionymi wyżej nagrodami. Szczegółowy regulamin można znaleźć w aplikacji na Facebooku.

 

Bądź na bieżąco

Chcąc być na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami w drogeriach, warto odwiedzać stronę z kuponami, gdzie publikowane są zawsze aktualne zniżki do największych sklepów. Wiesz o atrakcyjnej promocji, o której nie informujemy na blogu ani na GoDealli? Napisz na kontakt@godealla.pl i zgłoś swoją promocję. Jeżeli będzie ona interesująca dla naszej społeczności smart shopperów, z pewnością o niej napiszemy.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close