logo

Już 2 grudnia ogólnopolski Dzień Darmowej Dostawy

28lis 2013

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Polacy w sieci kupują coraz więcej i coraz chętniej. Wciąż jednak są tacy, którzy nigdy nie zamówili nic przez Internet. Dla nich, a także dla stałych klientów e-sklepów, zorganizowano Dzień Darmowej Dostawy, który ma zachęcić do dokonywania internetowych transakcji. Jeżeli więc planujesz zamówić jakiś towar, warto zrobić to 2 grudnia. Taką okazją nie pogardzi żaden prawdziwy smart shopper.

To już czwarta edycja Dnia Darmowej Dostawy. Jej poprzednie odsłony pokazały, że akcja ta cieszy się ogromnym zainteresowaniem Internautów - w 2012 roku wygenerowano ponad 2 miliony przekierowań do sklepów. Najpopularniejszymi sklepami tego dnia były między innymi te z artykułami dla dzieci, odzieżą, dodatkami, kosmetykami i sprzętem AGD i RTV.

Osoby zastanawiające się nad kupnem konkretnego produktu, nierzadko stoją przed dylematem, czy lepiej zamówić trochę tańszy towar w Internecie, czy może bardziej praktyczna okaże się wizyta w sklepie stacjonarnym i zakup towaru w tradycyjny sposób, gdy możliwa jest ocena jego parametrow i  rzeczywistego stanu. Dzień Darmowej Dostawy może być więc idealną okazją, by bez dodatkowej opłaty przekonać się, ze zakupy w Sieci mogą być bezpieczne i bezproblemowe.

Standardowe koszty przesyłki zakupionych towarów wahają się, w zależności od rodzaju i rozmiaru artykułu. Na ostateczną cenę dostawy wpływ ma także sposób zapłaty za zamówienie - najczęściej jest ona wyższa w przypadku zapłaty przy odbiorze. Suma, jaką można zaoszczędzić dzięki Dniu Darmowej Dostawy, może wahać się więc od 9, do nawet 200zł.

Liczba sklepów uczestniczących w corocznym Dniu Darmowej Dostawy jest imponująca. Na jeden dzień przed końcem przyjmowania zgłoszeń, sklepów chętnych do wzięcia udziału w akcji jest blisko 2200. Listę wszystkich sklepów znajdziecie na stronie akcji https://www.dziendarmowejdostawy.pl/.

Wśród nich znajdują się także te, które oferują kody rabatowe. Można więc skorzystać podwójnie - nie płacić za przesyłkę towaru, który zakupiono w promocji.

Te sklepy to między innymi:

Wykaż się sprytem w zakupach - skorzystaj z Dnia Darmowej Dostawy, kupując produkty w okazyjnych cenach.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close