logo

Jula: wielka wyprzedaż letnia do -50%

04sie 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Teraz, żeby zrobić zakupy w sklepach Jula, nie musicie ruszać się z domu. Niedawno ta sieć multimarketów ruszyła ze sklepem online, a od dziś nie tylko łatwo, szybko i wygodnie, ale taniej nawet o 50%, kupicie produkty do domu i warsztatu. Rozpoczęła się wielka letnia wyprzedaż do -50% w Jula!

Reklama

Kiedy myślimy o letnich wyprzedażach, przed oczami mamy zazywczaj obrazek osób biegających po sklepach z odzieżą w poszukiwaniu ubrań z etykietą "Sale". Sezonowe obniżki znajdziecie jednak nie tylko w dobrze znanych Wam sieciówkach odzieżowych. Coraz więcej sklepów, bez względu na profil swojej działalności, organizuje latem wielkie akcje wyprzedażowe. Do długiej listy sklepów, w których trwają już sezonowe wyprzedaże, dołącza także Jula, która obniża ceny wybranych produktów nawet o połowę.

Letnia wyprzedaż Jula

Jakiś czas temu na blogu informowaliśmy Was o możliwości składania w sklepach Jula zamówień online. Teraz bez wychodzenia z domu, siedząc wygodnie na kanapie czy będąc na wakacjach nie musicie się martwić, że przegapicie naprawdę świetne okazje podczas wyprzedaży. Wystarczy, że wejdziecie na stronę Jula, wybierzecie interesujące Was produkty i zamówicie je z dostawą do domu! Ile za nią zapłacicie? 

Jula wielka wyprzedaż

Standardowa przesyłka do 31,5 kg to koszt 9,90 zł, więc wydaje nam się to naprawdę przyzwoitą ceną.

Do -50% na letniej wyprzedaży w Jula

Wielka wyprzedaż letnia we wszystkich sklepach Jula potrwa do 22 sierpnia. W tym czasie będziecie mogli oszczędzić na sezonowych produktach nawet połowę ich pierwotnej ceny. A wybór jest naprawdę ogromny! W ofercie wyprzedażowej nie zabraknie odzieży BHP czy obuwia, ale także promocji na grille, meble ogrodowe czy trampoliny. Wszystkie obniżone ceny sprawdzicie na stronie Jula. Przy każdym z produktów znajduje się informacja o cenie sprzed wyprzedaży oraz wysokości udzielonej zniżki. Wybrane rzeczy kupicie nawet 50% taniej! A na co warto się zdecydować? Podpowiadamy!

TOP produkty z wyprzedaży w Jula do -50%

Wyprzedaż letnia Jula

Skoro to wyprzedaż letnia, warto podczas niej polować na sezonowe produkty, na które udzielane są najwyższe rabaty. Jeżeli więc chcecie wzbogacić swój ogródek o nowe meble, potrzebujecie naprawdę dobrego grilla, ponieważ uwielbiacie wyprawiać imprezy na świeżym powietrzu lub chcecie sprawić swoim dzieciom przyjemność (lub samemu poczuć się jak dziecko) i zainwestować w basen lub trampolinę - wszystko to znajdziecie na wyprzedaży letniej w Jula:

Wielka wyprzedaż Jula

Wielka wyprzedaż Jula

Wszystkich produktów objętych sezonowymi rabatami szukajcie w najnowszej gazetce Jula oraz na stronie wyprzedaży. A w jakich sklepach czekają na Was równie atrakcyjne promocje na akcesoria i dodatki do domu i ogrodu? Mamy spis promocji!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close