logo

Jubileuszowe pudełko ShinyBox - kolejne prezenty do zgarnięcia!

09cze 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

3 urodziny ShinyBox to kolejna okazja do świętowania! Żeby tradycji stała się zadość, również ze strony ShinyBox możemy spodziewać się wyjątkowych prezentów. Już nie możemy doczekać się chwili, w której odkryjemy, co jest w środku...

Niemal wszystkie kobiety uwielbiają otrzymywać prezenty, a tymbardziej, gdy nie wiedzą, co kryje się pod opakowaniem. Doskonale wie o tym ShinyBox, który co miesiąc obdarowuje swoje klientki tajemniczymi pudełkami. Liczne i przede wszystkim pozytywne opinie o tych prezentach mówią same za siebie. ShinyBox zdobył już ogromną popularność na polskim rynku, dlatego zachęcamy również Ciebie do inwestycji w swoją kobiecość, blask i piękno.

 

ShinyBox - co miesiąc nowe prezenty

Od czerwca 2012 roku jesteśmy rozpieszczane wyjątkowymi prezentami, wśród których znalazły się między innymi produkty Organique, L'Oreal, OPI, Bielenda, Oriflame, Schwarzkopf, La Rosa, Dove i wielu innych, sprawdzonych i renomowanych marek kosmetycznych.

Oto kosmetyki, które mogłyśmy znaleźć w ostatnim, majowym pudełku: Kobiecy Szyk

Shiny Box Maj 2015 kosmetyki Kobiecy Szyk

Jest jeszcze szansa, aby zamówić ten zestaw w ExtraBoxie Podwójna Radość, który zawiera 1 pudełko ShinyBox Maj 2015 "Kobiecy Szyk" oraz 1 pudełko ShinyBox Czerwiec 2015 "The Birthday Edition". Zestaw 2 pudełek w cenie 79 złotych (w środku minimum 10 produktów kosmetycznych!)

Podwójny zestaw Shiny Box

Urodzinowa edycja

Okazja kupna urodzinowego pudełka zdarza się tylko raz w roku! Jubileuszowy kosz The Birthday Edition, zawierający oryginalne i wysokojakościowe kosmetyki, możesz otrzymać w bardzo atrakcyjnej cenie - tylko 49 złotych. Musisz się jednak pośpieszyć, bowiem ilość pudełek jest ograniczona.

Urodzinowa edycja ShinyBox

ShinyBox informuje, że w zestawie znajdzie się m.in. 5 produktów, w tym 4 pełnowymiarowe kosmetyki. Wartość całego pudełka wynosi około 240 złotych. Na pewno znajdziemy w nim serum stymulujące wzrost rzęs MAGICLASH.

 

Serum do rzęs w pudełku Shiny Box czerwiec 2015

A czy Wy podejrzewacie co jeszcze może znaleźć się w czerwcowym zestawie Shiny Box "The Birthday Edition"? :)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close