logo

Jeszcze taniej na Grouponie. -15% z kodem. My go mamy!

19mar 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Wiosna nadeszła, a wraz z nią rabat Groupona, z którym za wszystkie oferty z kategorii "Twoje miasto" zapłacimy 15% mniej.

Groupon przyzwyczaił już swoich użytkowników do udostępnianych przez siebie okazyjnych kodów rabatowych, obniżających kwotę zamówienia. Mimo to, daty wypuszczenia kolejnych rabatów są niespodzianką - portal ten raczej nie informuje o nich z wyprzedzeniem. Poprzedni kod obowiązywał na wszystkie kategorie, ten aktualny jedynie na oferty z zakładki "Twoje miasto".

Rabat 15% na oferty, dzięki którym możemy zadbać o swój wygląd i samopoczucie, wydaje się bardzo przydatny w obliczu nadchodzących letnich pór roku. SPA, usługi kosmetyczne, karnety na siłownię i zajęcia fitness, porady dietetyków i wiele innych - to tylko niektóre okazje, które możemy upolować w niższej cenie, korzystajac z kodu.

Aby obniżyć kwotę zamówienia, należy wpisać kod "WIOSNA15" w miejscu na to przeznaczonym w koszyku zakupów (jak na obrazku poniżej). Każda osoba może wykorzystać kod jednorazowo. Maksymalny dodatkowy rabat to 50 zł.

Kod rabatowy będzie można wykorzystać do 22 marca 2015 roku.

 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close