logo

Jesteś w Orange? Zjedz Liona i odbierz kod na darmowy internet

16maj 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Dla wszystkich, którzy mają telefon na kartę w sieci Orange, mamy świetną wiadomość: zaraz przeczytasz o promocji, która jest idealną wymówką dla zajadania się nieograniczonymi ilościami czekoladowych batonów;) O co chodzi? Szukaj promocyjne opakowania Liona i aktywuj darmowy internet na swoim telefonie.

 

Aby skorzystać z promocji i otrzymać pakiet internetu o wielkośći 100 MB w telefonie komórkowym należy kupić Liona w promocyjnym opakowaniu, który wygląda jak na zdjęciu powyżej. W środku opakowania znajdziesz kod, którego wysłanie na bezpłatny numer 80408 zaowocuje aktywacją "darmowego pakietu 100 MB".

Promocja skierowana jest wyłącznie do użytkowników Orange na kartę. Trwa do 31 sierpnia 2014 roku. Każdy może brać udział w promocji dowolną ilość razy. Szczegółowy regulamin akcji znajdziecie na stronie www.lion.pl/files/regulamin_darmowy_internet_ost.pdf.

Jesteś na diecie? Dla Ciebie też mamy promocje

Chciałbyś skorzystać z ciekawych promocji, jak ta opisana powyżej, ale jesteś na diecie i nie chcesz wodzić się na pokuszenie lub po prostu nie lubisz słodyczy? A może nie jesteś abonentem Orange? Nic straconego - śledź naszą stronę, a będziesz na bieżąco z promocjami we wszystkich sieciach komórkowych.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close