logo

Jesteś studentem? Getin Bank daje 50 zł za każdą 5 z egzaminu!

26cze 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

5

Opłaca się uczyć - tę tezę udowadnia Getin Bank i wszystkim studentom daje możliwość zgarnięcia 50 zł za każdą piątkę z egzaminu.

Kasa za indeks

Dobra motywacja to klucz do naukowego sukcesu. Jak wiadomo, pieniądze potrafią być naprawdę dobrym motywatorem. Powinieneś uczyć się do egzaminów, ale po prostu Ci się nie chce? Pomyśl o plusach jakie będą płynęły z zaliczonego przedmiotu - m.in. o 50 zł za każdą piątkę z egzaminu od Getin Bank.

Co zrobić, by zostać nagrodzonym za swoje wyniki w nauce? Przede wszystkim należy założyć konto Getin UP, które jest bezpłatne, jeżeli w miesiącu wykona się płatności kartą za min. 100zł. Drugim ważnym warunkiem jest to, że na dzień przystąpienia do promocju musisz być studentem i musisz móc to potwierdzić: za pomocą ważnej legitymacji studenckiej lub zaświadczenia wystawionego przez upoważniony do tego organ.

50 zł za piątki w indeksie będziesz mógł odbierać przez trzy kolejne sesje, zaczynając od sesji letniej w roku akademickim 2013/2014.

Szczegółowe zasady promocji znajdziecie na stronie www.getinbank.pl/dla-ciebie/konta/konta-osobiste/konto-getin-up-dla-studenta.

Uczysz się?

Jeżeli jesteś w trakcie wyczerpującej sesji, pamiętaj - nie samą nauką żyje student;) Też jeszcze niedawno studiowaliśmy i wiemy, że w momentach intensywnej nauki przydać się może namiar na tanie jedzenie, a najlepiej z dowozem do domu. Poniżej znajdziecie kilka kuponów, które Wam to umożliwią.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close