logo

Jesteś posiadaczem karty IKEA FAMILY? Kupuj książki z rabatem 40%

26maj 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

1

W ostatnim czasie odnotowujemy prawdziwy wysyp rabatów na książki. Także dziś donosimy o bardzo atrakcyjnej promocji Wydawnicta Znak i IKEI. Każdy, kto posiada kartę IKEA FAMILY może odebrać zniżkę 40% na zakup dowolnych pozycji książkowych.

O IKEA FAMILY

IKEA FAMILY to program lojalnościowy znanego na całym świecie sklepu IKEA. Osoby, które zarejestrują się do programu, otrzymają dostęp do ofert specjalnych, zaproszenia na specjalne wydarzenia, a także informacje o swoich zakupach i rekomendancje sklepu. Do licznych korzyści z przynależności do IKEA FAMILY należą także przywileje u partnerów programu. Szczegółową listę znajdziecie na stronie www.ikeafamily.eu/Oferty-partnerow - na górze strony wybierzcie miasto, z którego chcecie zobaczyć oferty partnerskie.

Współpraca, która owocuje rabatami

W maju światło dzienne ujrzała kolejna kolaboracja IKEI. Tym razem Wydawnictwo Znak przygotowało specjalną promocję dla posiadaczy karty IKEA FAMILY: 40% rabatu na wszystkie książki. Promocja naliczana jest w momencie kupna przynajmniej 2 książek. Jednorazowo można kupić nawet 8 książek z rabatem 40%. Akcja trwa do 1 czerwca 2014 roku.

Zniżki dla każdego

Nie masz karty IKEA FAMILY, a może chcesz kupić tylko 1 książkę i opisany rabat Cię nie obejmie? Na GoDealla.pl znajdziesz wiele ciekawych promocji na książki, które obowiązują bez żadnych ograniczeń. Zobacz co aktualnie mamy dla fanów literatury:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close