logo

Jesteś lub wkrótce zostaniesz mamą? BoboVita podaruje Ci darmowe próbki

10lip 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Monika

0

Wystarczy wypełnić krótki formularz, by otrzymać darmowe produkty żywieniowe dla dzieci BoboVita.

AKTUALIZACJA: Szukasz więcej informacji na temat próbek produktów dla dzieci i niemowląt? Znajdziesz je w naszym najnowszym artykule o darmowych próbkach produtków dla dzieci.

Wstępując do klubu Mamy Radzą otrzymujesz nie tylko darmowe poradniki żywienia małego dziecka, ale i masz szansę za darmo przekonać się czy maluchowi przypadną do gustu produkty marki BoboVita - któż by nie skorzystał z takiej okazji?

Jak zdobyć darmowe próbki BoboVita?

Trzeba odwiedzić stronę BoboVita i wypełnić formularz rejestracyjny. Podajesz w nim swoje dane osobowe i zaznaczasz czy już jesteś mamą, czy dopiero nią zostaniesz, podajesz także datę urodzenia dziecka (lub przewidywany termin porodu). Kwestia to o tyle istotna, że przesyłka z darmowymi próbkami zostanie do Ciebie wysłana dopiero po ukończeniu przez malucha 3. miesiąca życia. Pamiętaj, by zaznaczyć odpowiednie pole (zamówić poradniki i próbki) w formularzu rejestracyjnym!

Jakie darmowe próbki otrzymujesz?

Osoby spodziewające się dziecka lub rodzice dzieci, które nie ukończyły 8. miesiąca życia otrzymają przesyłkę, w skład której wejdzie Poradnik żywienia małego dziecka 2 oraz posiłku w słoiczku BoboVita, natomiast rodzice starszych dzieci (od 8. do 12. miesiąca) otrzymują Poradnik żywienia małego dziecka 3, posiłek w słoiczku oraz saszetkę kaszki.

Sprawdź więcej informacji o uczestnictwie w klubie Mamy radzą w Regulaminie.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close