logo

Jesienne trendy 2015 - gdzie dostaniesz rabat na nową kolekcję?

14wrz 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Podążając za trendami, trzeba być niezwykle czujnym. Zewsząd otaczają nas jeszcze letnie wyprzedaże, jednak w sklepach pojawiły się już nowe, jesienne kolekcje. Zobacz, jakie ubrania już królują na ulicach oraz które stylóweczki będziemy podziwiać tej jesieni. Co jednak najważniejsze - sprawdź, w których sklepach dostaniesz zniżki na te ubrania!

Oglądając nowe kolekcje jesienne w popularnych sklepach z odzieżą damską, można zauważyć pewne podobieństwo do mody z lat 50., 60. i 70. W tamtych czasach głównym wyróżnikiem stylizacji była przede wszystkim elegancja. Dominowała raczej subtelność, niekiedy można było zauważyć oryginalność oraz żywsze kolory.

(źródło: Pinterest i H&M)

 

(Źródło: Blogspot i H&M)

 

(źródło: Pinterest i Simple)

To, że projektanci inspirują się dawnymi czasami nie oznacza jednak, że na polskich ulicach będziemy widzieć tylko białe, szare i czarne płaszcze :-) W nowych kolekcjach znajduje się wiele kolorów - każdy może wybrać ubrania w takim odcieniu, który najbardziej lubi.

(Źródło: Stradivarius)

Jesienne kolekcje 2015 - rabaty

Po letnich wyprzedażach czas na nowe, już jesienne kolekcje. Zobaczcie, gdzie czekają na Was promocje lub rabaty:

Z takimi rabatami można spokojnie rozpocząć jesień! Koniecznie zaopatrzcie się też w odpowiednie buty na jesień. Botki oraz kalosze czekają - zobacz gdzie dostaniesz takie obuwie w niższych cenach:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close