logo

Jedź z Guseppe do Tajlandii! Nowy konkurs - Smakomania

26sty 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Dla fanów pizzy, kina i podróży Dr. Oetker przygotował coś specjalngo. Smakomania to konkurs w którym codziennie można wygrać podwójny bilet do Multikina, a raz w tygodniu do zgarnięcia jest dwuosobowa wycieczka do Tajlandii.Co należy zrobić, aby wygrać wymarzoną wycieczkę do Tajlandii bądź niespodziewany wieczór w Multikinie? Rusz głową


Do udziału w konkursie potrzebny będzie kod znajdujący się w opakowaniu pizzy Guseppe marki Dr. Oetker. (Musi to być opakowanie konkursowe z nadrukowaną informacją o konkursie)
Następnie wejdź na stronę konkursu i sprawdź do jakich smaków należy stworzyć nazwę dla nowej pizzy. W tym tygodniu odkrytymi przez Guseppe pizzami są Włoskie Bolognese, Chicken Italian i Chicken Thai. 
Po wpisaniu wymyślonej przez Ciebie nazwy należy dodać kod z opakowania po zjedzonej pizzy Guseppe. (Nie wolno go wyrzucać! Najlepiej schować i czekać na wygraną)

Co łączy pizzę i Multikino?

Codziennie wybierane jest 50 - najlepszych zdaniem komisji - nazw, których twórcy otrzymują podwójne wejścia do Multikina na dowolny seans 2D. Nie dotyczy to jednak seansów specjalnych, czyli pokazów przedpremierowych, seansów filmowych 3D, festiwali filmowych itp.

Co łączy pizzę i Tajlandię?

Co tydzień z pośród nadesłanych haseł wybierany jest jeden zwycięzca, który wzamian za swoją kreatywność otrzymuje dwuosobową wycieczkę do Tajlandii. Odbędzie się ona w dniach od 16.04.2015 do 27.04.2015, więcej szczegółów w regulaminie.Czas trwania konkursu to 5 tygodni. Rozpoczyna się 12.01 i kończy 8.03.2015. Ile nowych smaków pizzy potrafisz w tym czasie nazwać?

Jeżeli nie zjadłeś wystarczającej ilości pizzy, masz uczulenie na sos pomidorowy, a konkursowe szczęście Ci nie sprzyja - nie martw się! Są inne sposoby na podróżowanie taniej (może nie za pudełko pizzy, tylko kilka moment wygrzebanych ze świnki-skarbonki!) Wystarczy przejrzeć poniżesze promocje turystyczne:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close