logo

Jedz taniej: nowe kupony do KFC już są

22kwi 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Słodko, łągodnie, rodzinnie, wiosennie i bestsellerowo, a przede wszystkim z rabatami - tak teraz możemy zjeść w jednej z najpopularniejszej sieci restauracji typu fast food. Obniżki sięgają nawet 23 zł!

Ostatnie kupony, z których można było korzystać, robiąc tańsze zakupy w KFC, były udostępnione w lutym. Od tego czasu próżno było szukać tak wielkich promocji w tej restauracji. Na szczęście teraz się to zmieni - do 18 maja 2015 roku można w KFC kupować taniej, obniżając kwotę swojego zamówienia okazując odpowiedni kupon rabatowy.

A tych jest niemało - aż 24 okazje na tańsze jedzenie, niezależnie od tego, czy wolimy zjeść coś słodkiego, ostrego, czy klasycznego. Kuponowa książeczka została podzielona na kategorie, dzięki którym każdty znajdzie coś dla siebie. Wśród propozycji znajduje się menu bestsellerowe, rodzinne, kawa&ciastko, łagodne, wiosenne.

Aby zdobyć kupony wystarczy kliknąć w ten link i pobrać je i wydrukować lub mieć przy sobie w momencie zakupu na przykład na telefonie.

Głodny? Sprawdź promocje

KFC to nie jedyna restauracja, która oferuje atrakcyjne zniżki na jedzenie. Niżej znajdziecie kilka innych dobrych promocji.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close