logo

Jarmarki wielkanocne 2019 - Praga, Wiedeń: kupony rabatowe

10kwi 2019

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Tradycja jarmarków wielkanocnych nie jest może tak popularna jak przed świętami Bożego Narodzenia, ale jeśli chcecie wybrać się na krótką, przedwielkanocną wycieczkę, mamy dla Was zniżki! Wszyscy, którzy uwielbiają Wielkanoc i już nie mogą doczekać się świąt, ich atmosferę będą mogli poczuć w Pradze lub Wiedniu na jarmarku. 

Reklama

Przedświąteczne jarmarki kojarzą nam się głównie z Bożym Narodzeniem, jednak przed Wielkanocą również są one organizowane w największych miastach Polski i znanych stolicach europejskich. I choć odwiedza je mniej osób niż bożonarodzeniowe jarmarki, cieszą się one coraz większą popularnością. To świetna okazja żeby jeszcze w czasie Wielkiego Postu odbyć krótką wycieczkę, wprawić się w świąteczny nastrój i zwiedzić jedną ze stolic w Europie.

Jarmarki wielkanocne - co na nich znajdziecie?

Z roku na rok jarmarki wielkanocne przyciągają coraz więcej osób. To wszystko za sprawą atrakcji, które na nich znajdziecie. Nie zapominajmy, że oczywiście mamy na nich poczuć wielkanocny klimat, ale w tym pomogą nam organizatorzy. Bez względu na to, gdzie się wybierzecie, na tego typu jarmarku znajdziecie wystawców z własnymi, regionalnymi wyrobami (wędlinami, miodami, serami, chlebem), rękodzielnictwem, ceramiką, wielkanocnymi wypiekami, a także przepięknymi, własnoręcznie robionymi ozdobami do domu (serwetami, obrusami, zasłonami) i oczywiście... malowanymi pisankami :-)

Jarmarki wielkanocne 2019

Zazwyczaj jarmarkom wielkanocnym towarzyszą także różne wydarzenia: pokazy, warsztaty. Podczas nich będziecie mogli posłuchać baśni i legend, zobaczyć pokaz farbowania ubrań lub tkania z wełny i sięgnąć do korzeni. Dzięki nim na jakiś czas centralne punkty w mieście stają się bardziej kolorowe i przypominają o zbliżających się świętach. My oczywiście zachęcamy Was do wybrania się na taki jarmark w swoim mieście (o ile jest organizowany). Jeśli jednak przed Wielkanocą chcecie wybrać się za granicę, mamy dla Was coś specjalnego.

Kupony rabatowe na jarmarki wielkanocne 2019

Marzy Wam się krótka wycieczka do jednej z europejskich stolic? Zwiedzanie chcecie połączyć z wybraniem się na wielkanocny jarmark? Mamy kupony rabatowe, dzięki którym taniej pojedziecie do Pragi lub Wiednia.

 Jarmarki wielkanocne 2019

W przypadku obu wycieczek, w cenie macie zapewniony oczywiście transport autokarem (wyjazd z różnych miast w Polsce), opiekę pilota i zwiedzanie miast według programu. Nie martwcie się, nie zabraknie Wam jednak czasu na zapoznanie się z całą ofertą jarmarku świątecznego. Zarówno przy pierwszej, jak i drugiej wycieczce, będziecie musieli dodatkowo dopłacić 10 euro. To koszt opłat administracyjnych, więc do ceny 89 zł lub 99 zł doliczcie jeszcze tę opłatę.

A może w tym roku chcecie odejść od tradycyjnego spędzania świąt i na Wielkanoc, która już niedługo, planujecie wyjazd? Wciąż nie macie zarezerwowanego noclegu? U nas znajdziecie propozycje wielkanocnych pobytów Last Minute w niższej cenie.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close