logo

Jak wybrać trampolinę ogrodową dla dziecka - mamy promocje!

09maj 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Weronika Mazerska

0

Wiosna w pełni, a lato za pasem, wszystkie dzieciaki chcą spędzać czas na świeżym powietrzu, a rodzice wyszukują im przeróżne atrakcje. Zastanawiasz się nad zakupem trampoliny ogrodowej dla dziecka? Śpieszymy z pomocą! Sprawdziliśmy, na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu trampoliny, jednocześnie podrzucając Wam ciekawe promocje.

Reklama

Dzieci uwielbiają trampoliny ogrodowe i to właśnie z ich myślą są one kupowane. Zazwyczaj kończy się jednak tak, że bawi się na nich cała rodzina ;). To ciekawa opcja na aktywne spędzanie czasu i naukę akrobacji. Skakanie na trampolinie poprawa kondycję, wzmacnia mięśnie i zwiększa wydolność oddechową. Wielu rodziców obawia się jednak tego zakupu ze względu na niebezpieczeństwa, jakie może nieść ze sobą użytkowanie trampoliny. Podpowiadamy, co wziąć pod uwagę przy zakupie, by Twoje dziecko było jak najbardziej bezpieczne. Wszystkie nasze propozycje są jak zawsze w obniżonych cenach!

Jak wybrać trampolinę ogrodową?

Aby trampolina zapewniła maksymalne bezpieczeństwo, trzeba zachować kilka zasad oraz oczywiście dokładnie zapoznać się z parametrami urządzenia, takimi jak: 

 • z czego wykonana jest mata
 • jakie jest maksymalne obciążenie
 • czy posiada siatkę bezpieczeństwa (zewnętrzną lub wewnętrzną)
 • czy posiada zabezpieczone, mocne sprężyny
 • czy słupki są zabezpieczone np. pianką izolacyjną
 • czy posiada dodatkowe zabezpieczenia

Warto jednak pamiętać, że nawet jeżeli kupimy najbardziej bezpieczną i drogą trampolinę dla dzieci, musimy jeszcze nauczyć korzystać dziecko z tego urządzenia. Na samym początku najlepiej mieć je na oku i sprawdzać, jak sobie radzi. W ten sposób unikniemy kontuzji. Według nas trampolina dla dziecka przede wszystkim powinna zawierać wysoką siatkę dla zapewnienia bezpieczeństwa- dzięki niej dziecko nie wypadnie. I to trampolin właśnie z tym udogodnieniem poszukiwaliśmy, szukając dla Was najlepszych okazji cenowych.

Trampolina ogrodowa-mamy promocje!

Neo-Sport, trampolina ogrodowa z siatką wewnętrzną i drabinką, 312 cm 

 Specyfikacja:

 1. Trampolina zawiera siatkę, która zapewnia bezpieczeństwo dziecka podczas skakania.
 2. Zawiera ocynkowane, galwanizowane sprężyny
 3. Wytrzymałą, 8-krotnie zszywaną matę
 4. Słupki pokryte pianką zabezpieczającą od ewentualnego uderzenia
 5. Produkt zawiera drabinkę na wysokości zapewniajacej bezpieczeństwo.

Według nas produkt ten jest godny uwagi, posiada wytrzymałe, odpowiednio zabezpieczone materiały oraz spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa. Dodatkowo, dostępny jest w sklepie Empik w obniżonej o 27% cenie 439 zł ( oszczędzasz 160 zł ).

Funfit, trampolina ogrodowa z siatką zewnętrzną i drabinką, 252 cm 

Specyfikacja:

 1. Solidna, odporna na warunki atmosferyczne mata
 2. Solidne, galwanizowane sprężyny
 3. Wysoką siatkę, która zapewnia bezpieczeństwo
 4. Słupki osłonięte grubą pianką, która amortyzuje ewentualne uderzenie
 5. Dopuszczalne obciążenie: 120 kg
 6. Produkt zawiera drabinkę, na bezpiecznej wysokości

Trampolina ta również spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa, na które powinniśmy zwrócić uwagę. Musimy jednak pamiętać o maksymalnym obciążeniu. Na trampolinie może być jednocześnie jeden rodzic z dzieckiem, albo w takiej konfiguracji, która nie przekracza 120 kg. Sprzęt możemy kupić na stronie Empik w obniżonej o 30% cenie - 348 zł ( Oszczędzasz 151 zł).

Zipro Trampolina ogrodowa z siatką zewnętrzną 

 

Specyfikacja:

 1. Zawiera bezpieczną drabinkę
 2. Wysoka siatka, zapewniająca bezpieczeństwo
 3. Dobrze zabezpieczone elementy twarde
 4. Wytrzymałość aż do 150 kg

Ciekawe propozycje znaleźliśmy na stronie Allegro. Trampoliny od producenta Zipro spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa. Dostępne są w wersji z zewnętrzną i wewnętrzną siatką. Ta trampolina kosztuje 499 zł. Na Allegro możesz również skorzystać z opcji rat 0%:

 

Zipro Trampolina ogrodowa z siatką wewnętrzną

 

Specyfikacja:

 1. Zawiera bezpieczną drabinkę
 2. Wysoka siatka, zapewniająca bezpieczeństwo
 3. Dobrze zabezpieczone elementy twarde
 4. Wytrzymałość aż do 150 kg

Od poprzedniej trampoliny tego producenta ten model różni się tylko rodzajem siatki (posiada siatkę wewnętrzną, zamiast zewnętrznej) oraz ceną - specyfikacja pozostaje bez zmian. Warto jednak dobrze się zastanowić nad tym, który rodzaj siatki będzie dla nas odpowiedni. Trampolinę na Allegro można kupić w cenie 449 zł lub skorzystać z opcji rat 0%:

 

Siatka wewnętrzna czy zewnętrzna?

 • Trampolina z siatką wewnętrzną zapewnia większe bezpieczeństwo
 • Trampolina z siatką zewnętrzną zapewnia większą przestrzeń do skakania

 

 Trampolina ogrodowa z siatką zewnętrzną 183cm

Specyfikacja:

 • maksymalne obciążenie 150 kg
 • osłony zabezpieczające sprężyny
 • zawiera bezpieczną drabinkę
 • posiada wyoką siatkę zapewniajacą bezpieczeństwo

Na stronie Sport-shop znaleźliśmy również trampolinę w obniżonej cenie. Stalowa konstrukcja tego sprzętu sprawia,że jest on odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Sprężyny, które naciągają batut, zostały osłonięte żeby nie spowodować urazu w sytuacji gdy dziecko na nie upadnie. Tę trampolinę znaleźliśmy na Allegro w cenie 399 zł - obniżonej o 33%.

Bezpieczeństwo najważniejsze

Kupując tego typu zabawki dla dzieci powinniśmy dbać przede wszystkim o ich bezpieczeństwo. Jeżeli decydujemy się na taki zakup, powinniśmy sprawdzić, czy trampolina spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa i oczywiście upewnić się jak odpowiednio korzystać z produktu, np. nie przekraczając dopuszczalnego obciążenia.

Planujecie zakupy dla swoich dzieci? Sprawdźcie zniżki na akcesoria dziecięce:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close