logo

Jak taniej wymienić opony na zimowe? Mamy kupony do 50 zł!

14lis 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Co roku możemy usłyszeć z radia czy z telewizji, że zima zaskoczyła drogowców. Nie tym razem! Już najwyższy czas zmienić opony z letnich na zimowe żeby ze spokojem wstawać rano i patrzeć przez okno. Zmotoryzowani! Wiemy, gdzie zmienicie opony za mniej niż 50 zł!

Reklama

W tym roku doczekaliśmy się już śniegu w wielu miejscach w Polsce, więc teraz musimy być już przygotowani na każdą ewentualność. I jeśli nie chcecie po przebudzeniu się zastanawiać czy zastaniecie śnieg za oknem i ze swojego ukochanego auta będziecie musieli przesiąść się na komunikację miejską to radzimy Wam żebyście jak najszybciej zmienili opony z letnich na zimowe jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. Mamy dla Was kupony rabatowe za mniej niż 50 zł i 60 zł (zmiana opon z letnich na zimowe przy felgach aluminiowych jest nieco droższa) na wymianę opon na felgach stalowych i aluminiowych.

Wymiana opon na felgach stalowych do 50 zł

Warszawa:

Poznań:

Kraków:

Wrocław:

Trójmiasto:

 

Wymiana opon na felgach aluminiowych za mniej niż 60 zł

Warszawa:

Poznań:

Kraków:

Wrocław:

Trójmiasto:

Jeśli interesują Was kupony rabatowe na wymianę opon na dowolnych felgach również w innych miastach to wystarczy, że wejdziecie na stronę GoDealla w zakładkę "Zniżki lokalne" i wybierzecie swoją lokalizację, a w wyszukiwarkę wpiszecie słowo "opony" żeby szybciej znaleźć interesujące Was kupony.

Kupony rabatowe na wymianę opon

Jak jeszcze możecie zadbać o swoje bezpieczeństwo w aucie? Jest mnóstwo gadżetów, które ułatwią Wam poruszanie się na drodze bezpiecznie, a przecież to jest najważniejsze. Jeśli jazda autem to dla Was czas na to, żeby porozmawiać ze znajomymi lub bardzo często jesteście w drodze ze względu, na przykład, na pracę i odbieranie telefonów w samochodzie to dla Was codzienność, koniecznie zainwestujcie w zestaw głośnomówiący bluetooth. I jeśli jeszcze do tej pory go nie kupiliście, bo wydawało Wam się, że takie gadżety są bardzo drogie, to najwyższy czas zmienić to myślenie! Mamy zestaw głośnomówiący bluetooth z pilotem na kierownicę za 59,99 zł.

Zestaw głośnomówiacy do samochodu

O czym jeszcze warto pomyśleć przed zimą poza wymianą opon? Koniecznie zainwestujcie w zimowy płyn do spryskiwaczy, odmrażacz do zamków, dobrą skrobaczkę i matę na przednią szybę. Te gadżety z pewnością przydadzą Wam się w najbliższym czasie. Podobnie jak promocje na długie, zimowe wieczory! Mamy zniżki, które dostarczą Wam trochę rozrywki.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close