logo

Jak "Jeść zdrowiej"? Nowe książki na Wielkanoc w Lidlu!

19lut 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Dla wszystkich, którzy z niecierpliwością czekali na wieści o kolejnych książkach z przepisami w Lidlu, mamy bardzo dobrą wiadomość. Już niebawem będziecie mogli odbierać swoje książki kucharskie "Jeść zdrowiej"! Lidl ma do rozdania ponad 1,5 miliona egzemplarzy. Jak otrzymać jeden z nich?

Reklama

Własny egzemplarz książek z przepisami Lidla ma już co 5 Polak. Jeżeli na Waszej półce również znajduje się jedna z pozycji słynnej serii Kuchni Lidla, już niebawem będziecie mogli odbierać w tym dyskoncie kolejne książki do kolekcji! "Jeść zdrowiej" - bo taki tytuł nosi najnowsza książka z przepisami, będzie dostępna w Lidlu od 26 lutego. Co w niej znajdziecie?

Jak "Jeść zdrowiej"?

Tego z pewnością dowiecie się z najnowszej książki kucharskiej, którą będziecie mogli odbierać już niedługo w Lidlu! Poza przepisami Darii Ładochy na nowoczesne, zdrowe i smaczne dania oraz Karola Okrasy, który łączy tradycyjne, polskie smaki ze zdrową dietą, w "Jeść zdrowiej" znajdziecie również porady dietatyczki Hanny Stolińskiej-Fiedorowicz, która systematyzuje wiedzę o dietach i zdrowym odżywianiu.

"Bardzo ważne było dla nas, by w jednym miejscu zgromadzić wiedzę o aktualnych trendach żywieniowych i w przystępny sposób je usystematyzować. Ta książka jest dla każdego, kto czuje się zagubiony w natłoku informacji, które pojawiają się na bieżąco w temacie zdrowej kuchni i nowoczesnych diet. Przedstawiamy praktyczne porady, podsumowujemy trendy, wyjaśniamy wątpliwości i przede wszystkim dajemy ściągawkę jak zdrowo jeść i żyć bez względu na to jakie mamy preferencje kulinarne" - mówi dietetyk Hanna Stolińska-Fiedorowicz (źródło).

Książka będzie dostępna w Lidlu już od 26 lutego, dlatego na pewno zdążycie odebrać ją przed Wielkanocą :-) Jak może trafić na Waszą półkę?

"Jeść zdrowiej" - jak odebrać swoją książkę?

Jeść zdrowiej książka LidlŹródło: http://superbiz.se.pl

Jak zawsze przy tego typu akcjach Lidla, żeby odebrać "Jeść zdrowiej", musicie zbierać naklejki, które później wymienicie na książkę. Wystraczy, że w czasie trwania promocji 26.02-25.03 zrobicie 6 razy zakupy za minimalną kwotę 50 zł, a wtedy przy kasie będziecie mogli odebrać, jeszcze przed Wielkanocą, najnowszą książkę z przepisami od Lidla - "Jeść zdrowiej".

Nie znamy jeszcze więcej szczegółów akcji, a na samej stronie Lidla nie widnieją informacje dotyczące tej promocji, ale zapewne pojawią się one w ciągu kilku najbliższych dni, o czym oczywiście Was poinformujemy!

Jakie jeszcze okazje czekają na Was w Lidlu i innych sklepach spożywczych? Mamy listę promocji!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close