logo

Jak dostać piwo za darmo, czyli aktualne konkursy piwne

24wrz 2015

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Jak wiemy, w życiu nie ma nic za darmo. Jednak czasami nie trzeba wydawać nawet grosza, żeby napić się ulubionego piwka. Prezentujemy listę aktualnych konkursów piwnych, w których do wygrania jest właśnie piwo lub inne, równie atrakcyjne nagrody.

Nie będziemy pytać czy lubicie piwo - powiedzmy, że znamy odpowiedź na to pytanie ;-) Ale zapytamy: kto chciałby dostać piwo za darmo? Znając odpowiedź również na to pytanie, postanowiliśmy przedstawić Wam kolejną porcję piwnych konkursów. Nagrody to oczywiście piwo, jak również bilety na mecz, koszulki oraz inne przydatne przedmioty i gadżety. Zobaczcie, co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie.

 • Okocim

  Żeby wziąć udział w konkursie, należy kupić promocyjne opakowanie marki Okocim Jasne Pełne i Okocim Mocne (500 ml), wpisać kod spod kapsla lub kluczyka do formularza oraz przesłać zdjęcie z dopiskiem #ZaWalkeDoKonca - zdjęcie ma zagrzewać naszą reprezenację do walki! Nagrodą jest podwójny bilet na mecz UEFA EURO 2016 we Francji.
  Konkurs trwa do 14 grudnia 2015 r. Każdy uczestnik może nadesłać dowolną liczbę zgłoszeń - z tymże w każdym zgłoszeniu musi znajdować się unikalny kod spod kapsla lub kluczyka. Regulamin i szczegóły.
 • Tyskie
  Kupując piwo marki Tyskie, masz szansę na wygranie biletu na mecz Piast Gliwice - Wisła Kraków, którey odbędzie się 3 października. Kup ośmiopak i odbierz voucher uprawniający do wymiany na bilet - to proste! Więcej szczegółow - Piast.Gliwice.eu.
 • Brackie Pils
  Jeśli chcesz wygrać czteropak polsko-czeskiego piwa Brackie Pils, musisz nieco ruszyć głową! Wymyśl hasło promujące to piwo i prześlij za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, dostępnego TUTAJ. Konkurs kończy się 30 września.
 • Harnaś
  Do 31 października 2015 r. możemy szukać pod kapslami i kluczykami piwa Harnaś (500 ml) hasła HARNAS 2015 - możemy wówczas wymienić je na puszkę 500 ml piwa Harnaś :-) Lista sklepów i zasady znajdują się na stronie PiwoHarnas.pl
 • EB
  Uwaga - konkurs kończy się jutro! :-) Wejdź na CzasnaEB.pl i weź udział w konkursie. Do wygrania czteropaki piwa EB i koszulki EB. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Do jakiej rozrywki z lat 90. tęsknisz najbardziej?" poprzez formularz zgłoszeniowy. Praca konkursowa może mieć jedyne 200 znaków. Nagradzane zostaną najciekawsze odpowiedzi w klimacie lat 90-tych.

Jeśli te informacje były dla Was przydatne i spodobał Wam się nasz artykuł, prosimy o lajka :-) My tymczasem życzymy WSZYSTKIM powodzenia w konkursie! Pamiętajcie o tym, że piwko pasuje do dobrego jedzenia - łapcie jeszcze propozycje i promocje na artykuły spożywcze:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close