logo

iPhone 7 z rabatami - gdzie kupisz najtaniej? Zestawienie cen

13paź 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Obecnie chyba najbardziej pożądanym smartfonem, za którym wszyscy długo czekają, jest iPhone. Od ponad 2 tygodni możecie już kupować jego najnowszą wersję w Polsce. I choć jego cena nie jest niska, to rozchodzi się jak świeże bułeczki. W niektórych sklepach możecie zapłacić za niego jednak trochę mniej. Jeśli przymierzacie się do zakupu, to koniecznie zajrzyjcie do artykułu.

Reklama

Nowy, rewolucyjny, inny... iPhone 7

Co takiego ma nowy iPhone 7, czego nie mają poprzednie? Na stronie Apple możemy przeczytać, że "iPhone 7 radykalnie udoskonala kluczowe elementy iPhone’a. Przynosi nowe, zaawansowane aparaty do zdjęć i wideo. Największą moc i najwydajniejszą baterię w historii tego urządzenia. Głośniki stereo hipnotyzujące fantastycznym dźwiękiem. Najjaśniejszy i wyświetlający najszerszą gamę kolorów ekran. Odporność na wodę i zachlapania". Zmienił się więc wygląd, niektóre funkcje, aparat, trwałość baterii, na której można pracować dwa razy dłużej, niż w przypadku iPhone'a 6. Dodatkowo, iPhone'a 7 możecie mieć w nowych kolorach!

iPhone 7 lista sklepów

Zobaczmy, gdzie za iPhone'a 7 zapłacicie najmniej. Poniżej przedstawiamy Wam listę najpopularniejszych sklepów ze sprzętem elektronicznym, w których znajdziecie najnowszą wersję słynnych smartfonów marki Apple.

iPhone 7 - zestawienie cen

Sklep Cena
Media Expert 3348 zł
Media Markt 3348 zł
Saturn 3349 zł
Avans 3349 zł
Morele.net 3349 zł
Vobis 3349 zł
eMAG 3699 zł
RTV Euro AGD 3949 zł
Cortland 3949 zł

Na kupnie najnowszego iPhone'a 7 możecie oszczędzić nawet 600 zł! Wystarczy mądrze kupować i sprawdzać, gdzie znajdziecie prawdziwe okazje i rabaty. A zaoszczędzone pieniądze możecie odłożyć na wakacje lub inne przyjemności. Ponadto sprawdziliśmy, gdzie najbardziej opłaca Wam się podpisać umowę na abonament z iPhone 7 w pakiecie. Zobaczcie!

Abonament + iPhone 7 - gdzie najlepiej?

Telefonie komórkowe zachęcają potencjalnych lub obecnych klientów do podpisania umowy na abonament korzystnymi cenami czy to abonamentu czy też sprzętu. A my nie zawsze sprawdzamy, czy to naprawdę się opłaca i czy czasami sporo nie przepłacamy za ten sprzęt. Dlatego postanowiliśmy sprawdzić, gdzie najlepiej podpisać umowę na abonament i wziąć w pakiecie iPhone 7. Pod lupę wzięliśmy największe sieci telefonii komórkowych w Polsce: T-Mobile, Orange i Play. Niestety nie udało odnaleźć nam się oferty na abonament i iPhone 7 w ofercie sieci Plus.

Telefonia komórkowa Okres trwania umowy Koszt abonamentu na miesiąc Jednorazowa opłata za telefon RAZEM (wszystkie opłsty)
T-Mobile 24 miesiące 6 miesięcy 1 zł, 18 miesięcy 59,95 zł 2999 zł 4084,1 zł
Orange 24 miesiące 110 zł 1199 zł 3839 zł
Play 24 miesiące 245 zł 1 zł 5881 zł

Sami widzicie, że zanim podpiszecie umowę, powinniście kilka razy dobrze się zastanowić i przede wszystkim przeliczyć koszty! Bo może się okazać, że przepłacicie... i to nawet 2 tysiące !

Jeśli natomiast interesują Was inne promocje i zniżki na sprzęt elektroniczny, to mamy dla Was całą listę sklepów z promocjami. Pamiętajcie tylko, żeby kupować mądrze! :)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close