logo

Intermarche: pozłacany naszyjnik YES w prezencie - edycja 2016

08gru 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Od 1 do 19 grudnia 2016 trwa wyjątkowa akcja w Intermarche. Zbierasz kupony za dokonane zakupy, a dzięki nim otrzymasz pozłacany naszyjnik YES. Wartość rynkowa naszyjnika to 149 złotych, więc naprawdę opłaca się skorzystać z tej akcji gratisowej. Zobacz jak w 2016 roku zdobyć naszyjnik YES z Intermarche.

Reklama

Co powiesz na to, żeby zrobić sobie prezent na Święta? Albo zdobyć wyjątkowy prezent dla bliskiej Ci osoby? Jeśli zrobisz zakupy w Intermarche, to nic prostszego - otrzymasz za darmo naszyjnik YES o wartości rynkowej 149 zł.

Naszyjnik YES w Intermarche

Zanim wyjaśnimy szczegóły akcji, najpierw sprawdźmy, o co tak naprawdę toczy się gra.

(źródło: intermarche.pl)

Jest to śliczny, pozłacany naszyjnik ze znanej firmy jubilerskiej YES. Jak twierdzi producent, w swoich działaniach chce zapewnić przede wszystkim najpiękniejszą biżuterię, która wyrazi wewnętrzny blask posiadaczki naszyjnika, kolczyków czy bransoletki. YES stara się podkreślić każdy detal. Jak widać, bransoletka YES dostępna w Intermarche to połączenie prostoty, elegancji, klasy, ale także oryginalnego stylu.

Jak widać, YES kreuje lub podąża za nowymi trendami - w delikatnych naszyjnikach z zaakcentowanymi kołem zakochały się również polskie celebrytki, gwiazdy, w tym znana blogerka Maffashion:

(źródło: Instagram maffashion_official)

YES + Intermarche = prezent dla Ciebie

No dobrze, a teraz odpowiedzmy sobie na pytanie: JAK ZDOBYĆ TEN NASZYJNIK?

  1. Zrób zakupy za min. 100 złotych w Intermarche*
    *Każde wydane 100 zł w dniach 1-19 grudnia to 1 kupon
  2. Zbierz 5 kuponów
  3. Odbierz naszyjnik

Tak jak wcześniej pisaliśmy, akcja trwa od 1 do 19 grudnia 2016 roku. Najlepsze w całej akcji jest to, że jeśli nie uzbierasz 5 kuponów, to możesz po prostu dopłacić pewną kwotę i zakupić ten naszyjnik:

  • przy uzbieranych 4 kuponach, dopłacasz 29 zł
  • przy uzbieranych 3 kuponach, dopłacasz 59 zł
  • przy uzbieranych 2 kuponach, dopłacasz 89 zł
  • przy uzbieranym 1 kuponie, dopłacasz 119 zł

To świetna informacja! Regularmin promocji znajdziecie TUTAJ. Uwaga! Klient może dokonać dowolnych zakupów za 100 zł lub więcej, z wyjątkiem zakupu wyrobów alkoholowych, tytoniowych oraz leków OTC.

Jeżeli chcecie sprawdzić także inne punkty jubilerskie lub sklepy, oferujące biżuterię w okazyjnych cenach, sprawdźcie nasze kupony rabatowe:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close