logo

Imprezowy miks Pepsi: głosuj na najlepsze drinki i wygrywaj nagrody

12sty 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Pepsi często rozpieszcza swoich fanów konkursami z nagrodami. Niedawno zakończyło się zbieranie zakrętek, które wymieniać można było na sprzęt elektroniczny. Teraz natomiast można głosować na najlepszy imprezowy miks od Pepsi. Do zgarnięcia są ciekawe upominki.

Wybory Miksa 2015

Pepsi poszukuje idealnego imprezowego połączenia smaków. Aby wyniki były jak najbardziej wiarygodne, o pomoc poproszono konsumentów, którzy poprzez specjalną stronę internetową mogą głosować na mixy wystawione w pojedynkach dnia. Miksy rywalizują w parach o tytuł Imprezowego Miksu 2015. Ten miks, który zgarnie więcej głosów przechodzi do kolejnego etapu, by tam zmierzyć się z innym zwycięzcą. Etap ten trwa 8 rund, wtedy to poznamy finalistów, którzy zmierzą się w ostatniej, 9 rundzie.

Nagrody za głosowanie

Wszyscy biorący udział w głosowaniu na Imprezowego Miksa 2015 mają szansę na nagrody. Uczestnicy mogą oddać 4 głosy dziennie, w dowolnych odstępach czasu, od godziny 10:00 do 09:59 kolejnego dnia. Nagrodę wygrywa uczestnik, któryy odda setny głos (i wielokrotność setnego) spośród wszystkich oddanych głosów.

Dzięki licznikowi oddanych głosów, widocznym na stronie głosowania, można starać się "wycelować" oddanie swojego głosu. Kiedy widzimy, że zagłosowało np. 16405 osób, wiadome jest, że jeżeli teraz zagłosujemy, nie będziemy mieć szansy na nagrodę. Warto wtedy poczekać, gdy liczba będzie zbliżała się do pełnej setki i wówczas wybrać nasz ulubiony miks.

W każdym z 9 etapów można wygrać tylko jedną nagrodę. Do zgarnięcia każdego dnia jest 20 zestawów imprezowych szklanek oraz napojów, a w finale można wygrać jeden z 20 zestawów słuchawek Philips wraz z napojami.

Zabawa jest podzielona na etapy: pierwszy trwa do 18.02.2014 do godziny 09:59, drugi natomiast rozpoczyna się 19.02.2015 i kończy 24.02.2015 o godzinie 09:59.

Chcesz więcej?

Na blogu Gdziepromocja.pl zawsze piszemy o ciekawych akcjach i promocjach. Wchodź regularnie i sprawdzaj, co możesz wygrać, dostać za darmo, lub kupić z dużą zniżką;)

źródła zdjęć i grafik: https://imprezowymiks2015.pl/

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close