logo

Ikea: zakupy online możliwe w wybranych miastach w całej Polsce!

01lut 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

W listopadzie ubiegłego roku informowaliśmy Was o rozpoczęciu sprzedaży intenetowej przez sieć sklepów Ikea. Wówczas obowiązywała ona tylko we Wrocławiu. Teraz usługa działa już we wszystkich miastach i okolicach, w których znajdują się sklepy stacjonarne! Zobaczcie, gdzie kupicie w Ikea przez internet!

Reklama

Rok wielkich zmian w Ikea

Zeszły rok przyniósł wielkie zmiany. Ikea nareszcie uruchomiła swoją internetową sprzedaż we Wrocławiu i okolicy, ale już wtedy było wiadomo, że na tym z pewnością się nie skończy. Od teraz mieszkańcy innych miast i ich okolic, w których działają sklepy stacjonarne, mają możlwiość robienia zakupów online. Na razie asortyment sklepu internetowego obejmuje wyłącznie meble, ale szwedzka firma już zapowiada rozszerzenie produktów także o akcesoria i dekoracje.

Zakupy w Ikea online

Ikea zakupy online

Obszar dostaw zamówień online jest dostępny na stronie internetowej Ikea pod tym linkiem. Zaznaczone na mapce granice mogą nie być zbyt wyraźne, dlatego jeżeli chcecie się upewnić, czy Wy także możecie skorzystać z tej usługi mieszkając w mniejszej miejscowości wystarczy, że przejdziecie na tę stronę i pod mapką podacie swój kod pocztowy.

 

Lista miast, w których zrobisz zakupy w Ikea przez Internet:

 • Wrocław
 • Gdańsk
 • Bydgoszcz
 • Poznań
 • Łódź
 • Warszawa
 • Opole
 • Katowice
 • Kraków

Jak to działa?

Robienie zakupów w Ikea przez internet jest bardzo proste i intuicyjne, a całą instrukcję składania zamówienia znajdziecie na stronie. Wystarczy tylko, że:

 1. spośród mebli wybierzecie interesujący Was produkt,
 2. podacie swój kod pocztowy żeby sprawdzić możliwość dostawy
 3. dodacie produkt do listy zakupów (wystarczy, że klikniecie przycisk "Zamów meble przez internet", wtedy pojawi się okienko z informacją, które z artykułów w koszyku możesz kupić online)
 4. potwierdzicie zakup poprzez przycisk "Zamów meble przez internet"

Ważne informacje

Ważne informacje, o których powinniście wiedzieć: za zakupy możecie zapłacić wyłącznie szybkim przelewem (Przelewy24) lub kartą kredytową, nie ma możliwości opłacenia zamówienia przy odbiorze.

Koszty dostawy są uzależnione od odległości miejsca docelowego od sklepu oraz wagi mebli. Wyjściowa cena za dostawę z wniesieniem to 139 zł. Możecie także odebrać swoje zamówienie osobiście w Punkcie Odbioru (Centrum Handlowym Turawa Park) i wówczas koszt przesyłki to 99 zł.

Pozostałe informacje znajdziecie na stronie Ikea, gdzie wszystko dokładnie zostało wyjaśnione. My cieszymy się, że NARESZCIE nie trzeba wychodzić z domu żeby zamawiać wymarzone meble! Niestety, koszty przesyłki są wysokie, przynajmniej na razie. Mamy nadzieję, że z czasem, kiedy obszar dostaw będzie jeszcze większy, ceny za dostawę się zmniejszą. Poczekamy, zobaczymy :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close