logo

Ikea: dostawa kurierem za 15 zł! Jak z niej skorzystać?

30lis 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Ikea wprowadziła nową możliwość dostawy zamówienia złożonego online. Teraz za przesyłkę kurierem zapłacicie nie 49 zł, a tylko 15 zł! Jak skorzystać z tej opcji? Sprawdźcie!

Reklama

Jakiś czas temu Ikea wprowadziła możliwość zamawiania swoich produktów online, co z pewnością bardzo Was ucieszyło. To była prawdziwa bomba informacyjna! Ikea, zamówienia przez internet, bez wychodzenia z domu, przeciskania się przez tłumy i stania w długich kolejkach? Było tylko jedno... "ALE". Do tej pory za przesyłkę musieliście zapłacić minimum 49 zł o ile mieszkaliście w mieście w pobliżu sklepu stacjonarnego Ikea. To jednak, na całe szczęście, się zmieniło :-)

Ikea jak zamawiać online

Nie korzystaliście jeszcze z możliwości zamawiania z Ikea online? Jesteście ciekawi, jak przebiega cały proces kupowania? W naszym osobnym artykule znajdziecie dokładną instrukcję, jak zamawiać online z dostawą do domu lub punktu z Ikea. Tam dokładnie opisaliśmy, w jaki sposób składać zamówienie, za którego dostawę możecie zapłacić teraz tylko 15 zł :-)

Dostawa kurierem z Ikea za 15 zł - kto może skorzystać?

Z dostawy kurierem z Ikea za 15 zł skorzystają osoby, które mieszkają w mieście gdzie znajduje się sklep stacjonarny Ikea lub w jego okolicy. Poprzednio za swoją przesyłkę musieliście zapłacić minimum 49 zł, od teraz zamówienia złożone online, których waga nie przekracza 30 kg, zostaną do Was wysłane od 15 zł. Cena dostawy waha się w zależności od odległości od sklepu stacjonarnego, jednak w promieniu kilku, czasami nawet kilkudziesięciu kilometrów, będzie wynosiła i tak 15 zł.

Sprawdź, ile zapłacisz za przesyłkę!

Jeżeli chcecie się upewnić, że do miejscowości, w której mieszkacie, Wasze zamówienie z Ikea zostanie wysłane za 15 zł, możecie to łatwo i szybko sprawdzić na stronie internetowej. Wystarczy, że podacie swój kod pocztowy:

Ikea dostawa kurierem za 15 zł

Po wpisaniu kodu pocztowego, poniżej pojawi Wam się tabela z kosztami dostawy. Jeśli mieszkacie w pobliżu Ikea, za przesyłkę 0-30 kg zapłacicie tylko 15 zł, nie tak jak wcześniej - 49 zł.

Dni dostawy za darmo

Uwielbiacie robić zakupy online? Większość rzeczy kupujecie przez internet? Przed nami dwie, wielkie akcje, dzięki którym za przesyłkę swojego zamówienia nie zapłacicie ani grosza!

To świetna okazja do zakupu prezentów świątecznych, upominków czy drobnostek, których na co dzień, właśnie ze względu na koszty przesyłki, nie warto zamawiać online. A gdzie z darmowej dostawy skorzystacie już teraz?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close