logo

II edycja Pizza dla Kibica – teraz aż 4000 pizz do rozdania!

07paź 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Powtórka z rozrywki! Sukces poprzedniej edycji akcji Interii i Telepizzy "Pizza dla Kibica" zaowocował w ponową organizację wydarzenia, podczas którego rozdaje się darmowe pizze oraz kupony rabatowe. Tym razem jednak nagrodą jest aż 4 tysiące darmowych pizz i 40 tysięcy kuponów rabatowych!

Reklama

Pamiętajcie jak ostatnio opisywaliśmy akcję "Pizza dla Kibica" (3000 darmowych pizz i 30 tys. kuponów rabatowych od Telepizza i Interia)? Nie spodziewaliśmy się wtedy, że to dopiero pierwsza edycja tej akcji - dzisiaj z przyjemnością informujemy Was o powtórce! Informujemy Was jednak na tyle wcześniej, żebyście zdążyli się przygotować - akcja rozpocznie się jutro, 8 października 2015 r. o godzinie 7:00. Tym razem będzie trwała do czasu wyczerpania kuponów, jednak nie dłużej niż do 11 października.

Jak dostać darmową pizzę?

Podobnie jak w zeszłej edycji, uczestnicy muszą:

  • posiadać konto na Facebooku, na którym znajdują się prawdziwe informacje
  • kliknąć opcję "udostępnij" na stronie www.pizzadlakibica.interia.pl oraz udostępnić post na swoim koncie na Facebooku

Poprzednio po udostępnieniu posta trzeba było także podać adres e-mail, na który przesyłana była wiadomość o tym, czy wygrało się darmową pizzę czy kupon rabatowy. Lepiej być zatem przygotowanym, że również w tej edycji adres e-mail będzie wymagany :-)

Darmowa pizza, to znaczy MAŁA, KLASYCZNA (21,5 cm), DWUSKŁADNIKOWA

Pełne brzuchy o pełnych godzinach

Zasady co do godziny opublikowania posta się nie zmieniają: żeby walczyć o nagrodę główną (darmową pizzę), należy udostępnić stronę o pełnych godzinach, tj. 7:00, 8:00, 9:00 (...) do 20:00 w dniach 8, 9, 10 i 11 października. Jeśli natomiast udostępni się stronę o dowolnej porze, wygrywa się kupon rabatowy -55% na pizzę w Telepizza. Regulamin znajduje się TUTAJ.

Chcemy zwrócić uwagę, że sami braliśmy udział w poprzedniej edycji :-) O pełnych godzinach redakcja bloga (i nie tylko ;-)) walczyła o kody na darmową pizzę. Kilka zdobyliśmy, wygrane pizze odebraliśmy, zjedliśmy i naprawdę polecamy - to chyba najlepsza rekomendacja i zachęta!

Wyłącz AdBlocka

Przestrzegamy - ostatnim razem osoby, które pracowały na urządzeniach z włączonym AdBlockiem nie widziały pola "pobierz kod", który należało kliknąć w konkursie. Jeżeli chcecie być pewni wygranej, lepiej go wyłączcie :-)

Nagrody mogą zostać zrealizowane do 22 października. Pamiętaj, Polska reprezentacja liczy na Twój doping, a Twój brzuch zapewne na pyszną pizzę :-D! Nie zapominaj również o tym, że u nas codziennie znajdziesz najlepsze promocje na jedzenie:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close