logo

Idziesz do kina? Odbierz rabat na przekąski w Multikinie i Cinema City

22sty 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Zaoszczędzić w kinie można korzystając na przykład z rabatów studenckich czy akcji Środy z Orange. Dziś przedstawiamy trochę inny sposób na oszczędności, które spodobają się zwłaszcza łasuchom.

Nie wyobrażasz sobie seansu filmowego bez popcornu i coli, jednak ich standardowa cena w kinowych barach skutecznie Cię odstrasza? Mamy dla Ciebie bardzo dobrą informację: zarówno Cinema City jak i Multikino daje możliwość zaoszczędzenia 15% ceny na przekąskach. Obie znane sieci kin rozdają rabaty za kupno biletów kinowych za pośrednictwem Internetu.

Cinema City

"Promocja barowa" w tej sieci kin w całej Polsce jest prosta: aby otrzymać 15% rabatu na cały asortyment dostępny zarówno w barze, jak i kinowej kawiarni, wystarczy kupić bilet na dowolny seans. Trzeba to jednak zrobić online, poprzez stronę internetową cinema-city.pl lub aplikację mobilną Cinema City. Kupno biletu za pośrednictwem Internetu jest równoznaczne z otrzymaniem kuponu rabatowego, który zostanie dołączony do biletu. Osoby, które kupią bilet poprzez mobilną aplikację, otrzymają swój kupon na adres mailowy.

Promocja ważna jest do 31 marca 2015 roku we wszystkich kinach Cienama City.

Multikino

Bardzo podobna promocja pojawiła się także w konkurencyjnej dla Cinema City sieci kin - Multikinie. Tu jednak rabat 15%, przyznawany za zakup biletu online, upoważnia do zakupu jednego zestawu Multihit 15% taniej.

Niestety, data zakończenia promocji nie jest znana - obowiązuje więc do odwołania.

Jeżeli wciąż czujecie niedosyt promocji, sprawdźcie więcej okazji idealnych dla wielbicieli kina:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close