logo

I Love Shopping 2018, czyli weekend zniżek z Joy, Hot Moda i Cosmopolitan

22maj 2018

Kategoria: Kupony z gazet | Autor: Marta Wacław

0

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o akcji specjalnej "I Love Shopping" organizowanej przez magazyny Joy, Hot Moda i Cosmopolitan z okazji zbliżającego się Dnia Mamy, ale jak do tej pory niewiele było wiadomo o najnowszej edycji "I Love Shopping" z okazji Dnia Mamy. Wiemy kiedy, gdzie i jak będzie wyglądała specjalna edycja. Jesteście ciekawi?

Reklama

Na początku maja poinformowaliśmy Was o specjalnej edycji akcji "I Love Shopping" na Dzień Mamy! Do tej pory sami czekaliśmy z niecierpliwością na więcej szczegółów, które zwykle można znaleźć w najnowszych numerach magazynów. Jednak nie tym razem... w żadnym czasopiśmie: Joy, Hot Moda, Cosmpolitan, nie znajdziecie ani zniżek, ani nawet informacji o akcji "I Love Shopping". Od Was również docierały do nas prośby o więcej informacji i wiemy, że zainteresowanie tą akcją jest naprawdę duże. Tym razem nie będzie to jednak standardowa akcja kuponowa i zniżkowa... jak w takim razie będzie wyglądała specjalna edycja "I Love Shopping" na Dzień Mamy?

Dzień Mamy z I Love Shopping

W dniach 25-26 maja w godzinach 10:00-20:00, czyli właśnie wtedy, kiedy przypada Dzień Mamy, odbędzie się specjalna edycja akcji "I Love Shopping". Tym razem nie obejmie ona zasięgiem całej Polski i nie będzie to weekendowa akcja kuponowa.

I Love Shopping Dzień Mamy kupony z gazetŹródło: https://www.facebook.com/SadybaBestMall/

Jakiś czas temu w sieci znaleźliśmy zdjęcie promujące tą edycję, wtedy jeszcze jednak nie wiedzieliśmy, jak dokładnie będzie wyglądała ta akcja. Dziś już wiemy, że ze zniżek będziecie mogli wziąć w niej udział wyłącznie w jednym centrum handlowym w Polsce - Sadyba Best Mall w Warszawie. Taką informację otrzymaliśmy bezpośrednio od Obsługi Klienta właśnie tego centrum handlowego:

I Love Shopping Dzień Mamy kupony z gazet

W najnowszych wydaniach magazynów Joy, Hot Moda czy Cosmopolitan nie znajdziecie kuponów zniżkowych. Co zatem czeka na Was podczas "I Love Shopping"? Na stronie wydarzenia znaleźliśmy informacje o darmowych usługach, poradach kosmetycznych, zabiegach pielęgnacyjnych, bezpłatnym makijażu, kawie za darmo i wielu innych atrakcjach. W ramach tego wydarzenia odbędzie się także konkurs, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody :-)

Zniżki, z których skorzystasz już teraz

Nie mieszkacie w Warszawie i nie będziecie mogli odwiedzić wspomnianego centrum handlowego, żeby wziąć udział w akcji specjalnej "I Love Shopping"? Mamy dla Was kupony, z których skorzystacie niezależnie od tego, gdzie mieszkacie :-) Spis rabatów online poniżej.

Źródło zdjęcia głównego: https://www.facebook.com/SadybaBestMall

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close