logo

home&you: zyskaj 25% rabatu za zakup jogurtu Fantasia!

08lis 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Teraz małe przyjemności mogą być jeszcze przyjemniejsze i to zarówno dla ducha, jak i ciała. Wystarczy, że kupicie swój ulubiony jogurt Danone Fantasia, żeby otrzymać aż 25% zniżki na zakupy w sklepach home&you. Publikujemy informacje dotyczące akcji!

Reklama

Marka home&you bardzo często zaskakuje nas atrakcyjnymi promocjami, na które zresztą czekamy zawsze z niecierpliwością, tak jak Wy :-) W miniony weekend drugą rzecz mogliście kupić w tym sklepie 90% taniej, wcześniej za każdą drugą sztukę płaciliście tylko 10 zł, ale teraz w parze z home&you z promocji skorzystacie dzięki marce Danone.

Każda Fantasia to 25% zniżki do home&you!

Teraz małe przyjemności możecie połączyć z czymś jeszcze przyjemniejszym :-) Każdy zakup jogurtu Danone Fantasia da Wam teraz aż 25% zniżki na zakupy w sklepach home&you!

Zasady promocji

  1. W okresie promocyjnym (do 15.01.2019) kup dowolny jogurt Danone Fantasia (w dowolnym sklepie).
  2. Jogurt musi być oznaczony specjalną etykietą promocyjną.
  3. Podaj unikalny kod rabatowy podczas finalizacji zamówienia (stacjonarnie lub online).

Regulamin promocji znajdziecie na stronie internetowej home&you.

Wzór etykiety promocyjnej:
home&you Danone rabat 25% za zakup jogurtu Fantasia

Pod naklejką znajdziecie unikalny kod rabatowy, który będzie uprawniał Was do zniżki w wysokości 25% na całe zamówienie, także na przeceny i marki obce. Później wystarczy już tylko, że kod rabatowy wpiszecie podczas finalizacji zamówienia na stronie internetowej lub pokażecie go przy kasie w sklepie stacjonarnym. Możecie zrealizować go do 15 stycznia, macie więc jeszcze sporo czasu :-) ALE... pula kodów wynosi 510 000 sztuk, więc i tak nie zwlekajcie za długo z zakupami, ponieważ inni mogą Was ubiec :-)

Promocje, z których skorzystasz bez kodu!

Żeby skorzystać z promocji home&you i Danone musicie kupić jogurt i skorzystać z unikalnego kodu rabatowego, ale w ogóle nie ogranicza Was to w korzystaniu z innych okazji, tym bardziej, że takie znajdziecie w home&you również podczas obniżek na jesiennej wyprzedaży do -70%.

home&you Danone rabat 25% za zakup jogurtu Fantasia

Śledźcie naszego bloga. Na bieżąco będziemy Was informować o tej oraz innych akcjach promocyjnych, nie tylko w home&you!

Szukacie modnych dodatków do swojego domu na zimę? Już teraz myślicie o pierwszych dekoracjach na święta i ozdobach bożonarodzeniowych? Sprawdźcie, jakie jeszcze sklepy aktualnie mają zniżki!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close