logo

Home&you do -50%! Letnia wyprzedaż ruszyła!

22cze 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Zapłać połowę mniej za dekoracje do domu i wypełnij swoje wnętrza ciekawymi dekoracjami oraz praktycznymi akcesoriami. Właśnie rozpoczeła się wyprzedaż w Home&You - wybierz produkty idealne dla siebie!

Reklama

Znany sklep z akcesoriami oraz ozdobami do domu Home&You organizuje letnią wyprzedaż, w której ceny niższe są nawet o 50%. Jak zwykle w przypadku letnich obniżek cen, nieznana jest data zakończenia promocji. Wyprzedaż to świetna okazja, żeby w kilka dni zrobić zakupy, na których można naprawdę dużo zaoszczędzić.

Akcesoria kuchenne w promocji

Ze zniżek można skorzystać na przykład przy zakupie akcesoriów do kuchni. W końcu dobre rękawice i stylowy to podstawa w kuchni, prawda? Kupując ten zestaw zaoszczędzicie blisko 30% podstawowej kwoty - zapłacicie za niego 20,30 zł.

Równie przydatne w kuchni są różnego rodzaju pojemniczki, miseczki i kubeczki. Kolekcja akcesoriów kuchennych w Home&You to przede wszystkim śmieszne obrazki oraz napisy, a także ciekawe kształty.


Zniżki na akcesoria łazienkowe

Robiąc zakupy w Home&You możemy stylowo i w niskiej cenie wyposażyć nie tylko kuchnię, ale także łazienkę. Jeżeli chcecie wprowadzić do swojej łazienki oryginalne rozwiązania, powinniście zastanowić się nad kupnem takich zestawów:

Takich i innych akcesoriów łazienkowych w Home&You znajdziecie naprawdę sporo! Wystarczy wejść na kategorię Łazienka i przekonać się samemu!

Kosmetyki SPA

Jeżeli już myślami jesteśmy w naszych łazienkach, to może odświeżylibyśmy trochę półkę z kosmetykami? Sklep proponuje naprawdę wyjątkowe rozwiązania, na przykład śliczne zestawy kosmetyków, idealne również na prezent!

Promocja obowiązuje zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnym. A gdzie jeszcze zrobicie tańsze zakupy i dzięki temu oryginalne wyposażycie swoje wnętrza? Zobaczcie najnowsze promocje:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close