logo

H&M: wpakuj sentymenty do torby i odbierz 30% rabatu

06paź 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

H&M udowadnia, że dba o środowisko równie mocno, jak dba o swoich klientów. Teraz za każdą oddaną torbę z niepotrzebnymi tekstyliami, otrzymasz rabat 30% na zakupy dla domu. Dla kupującego to połączenie przyjemnego z pożytecznym, a dla sklepu prawdziwy powód do dumy.

O ciekawej akcji recyklingowej H&M pisaliśmy Wam juz w maju. Tym razem jednak zniżka, jaką możemy otrzymać, obowiązywać będzie na artykuły do domu, do zrealizowania w H&M Home.

Jak zmobilizować się do jesiennych porządków i pozbycia się niepotrzebnych, starych tkanin? Mamy dwa sposoby: po pierwsze, pomyśl tylko o tym odzyskanym po latach miejscu w szafie ;) Wystarczy pozbyć się tego, co Ci się nie podoba, czego nigdy nie używałaś (albo przestałaś jakiś czas temu), jest niemodne, stare lub nawet podarte. Zszarzałe zasłonki? Obrusy będące nietrafionym prezentem? Pościel z dzieciństwa? Każdą z tych tkanin możesz spakować do torby i przynieść do H&M Home.

I tu przechodzimy do drugiego sposobu na mobilizację, by pozbyć się niepotrzebnych szmatek. Zniżka 30% na zakupy - za każdą oddaną torbę otrzymacie kupon na modne zakupy dla domu.

Akcja potrwa w dniach 6-20 października. Kupony możecie odbierać i realizować w sklepach z działem H&M Home:

  • Poznań City Center (ul. Stanisława Matyi 2) i Galerii Malta (ul. Abp. Baraniaka 8) w Poznaniu
  • Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu (ul. Lwowska 80)
  • Centrum Riviera w Gdyni (ul. Kazimierza Górskiego 2)
  • Auchan Bronowice w Krakowie (ul. Josepha Conrada)
  • CH Klif w Warszawie (ul. Okopowa 58/72)
  • CH Atrium Felicity w Lublinie (Al. Wincentego Witosa 32)
  • Galerii Warmińskiej w Olsztynie (ul.Tuwima 26)

Przyniesione stare pościele, zasłony, obrusy, itp. zostaną wysłane do najbliższego zakładu przetwarzania, gdzie zostaną sklasyfikowane i ręcznei posegregowane. Celem jest całkowite wyeliminowanie marnotrawstwa. Tkaniny, które są zbyt zniszczone zostaną przeznaczone do recyklingu i przetworzone na surowce lub na nowe produkty. To, co zostanie ocenione jako artykuły mogące się jeszcze przydać, zostaną wprowadzone na rynek dóbr z drugiej ręki.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close