logo

H&M: rabat do 25% w sklepach stacjonarnych

31maj 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Mamy dla Was dobrą wiadomość - przy zakupach w sklepach stacjonarnych H&M będziecie mogli zaoszczędzić 15, 20, a nawet 25%. Oferta jest szczególnie korzystna dla osób, które planują naprawdę duże zakupy. Sprawdźcie o co tak naprawdę chodzi w tej promocji!

Reklama

Nie chcesz już siedzieć przed komputerem i przeglądać ciuchów w sklepie internetowym H&M? Planujesz wybrać się do sklepu stacjonarnego w celu znalezienia najlepszych perełek odzieżowych? Mamy zatem coś, co jeszcze bardziej zachęci Cię do tego, żeby ruszyć się z domu i wyjść na zakupy. TYLKO w sklepach stacjonarnych H&M trwa teraz promocja - jeżeli wydasz daną kwotę na zakupy, otrzymasz rabat.

  • zakupy od 150 zł - rabat w wysokości 15%
  • zakupy od 200 zł - rabat w wysokości 20%
  • zakupy od 250 zł - rabat w wysokości 25%

Akcja promocyjna trwa do 5 czerwca, macie zatem jeszcze kilka dni na zrobienie zakupów w bardzo korzystnych cenach!

Jak skorzystać z kuponu?

Pytanie, czy gdzieś w ogóle jest dostępny kupon? Otóż promocja jest zorganizowana w nietypowy sposób. Jeżeli chcesz skorzystać z rabatu, wystarczy, że przy kasie okażesz POST z profilu H&M na Facebooku, który jest dostępny TUTAJ.

Pod postem znajdują się ponadto informacje: Kupon należy przedstawić w momencie zakupu. Rabat udzielany jest przy kasie. Nie dokonujemy korekt poprzednich zakupów. Nie łączy się z innymi ofertami i zniżkami. Zwroty artykułów zakupionych przy użyciu kuponu będą dokonywane tylko na tzw. kartę wydawaną przy zwrocie towaru. Niniejszy kupon nie może zostać wykorzystany za zakup kart upominkowych H&M. Regulamin promocji jest dostępny w sklepach w czasie jej obowiązywania. Oferta nie dotyczy sklepu online.

Rozgorzała dyskusja pod postem pozwala także wysnuć dodatkowe wnioski. Wiele klientów wypisuje negatywne komentarze, smucąc się głównie o to, że przy kasie nie zostali poinformowani o promocji. Jeżeli myślicie jak smartshopper, ZAWSZE przed zakupami dokładnie sprawdźcie, czy w jakimś sklepie nie obowiązuje dana promocja. Możecie zgłosić się także do nas! Z chęcią podpowiemy jak zaoszczędzić zarówno w takich popularnych sieciówkach, jak i nawet mniej znanych sklepach.

Zakupy online

Jeśli jednak nic nie przekona Was do tego, żeby robić zakupy w sklepach stacjonarnych, pamiętajcie, że zawsze na stronie hm.com znajdziecie ten piękny obrazek:

I już wiecie co z tym zrobić! ;-)

Przy okazji, gdy już siedzicie przed komputerem i przeglądacie różne oferty, sprawdźcie nasze aktualne kody rabatowe:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close