logo

H&M: Oddaj stare dżinsy, zgarnij 20% zniżki na nową parę

17wrz 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Moda i ekologia mogą iść w parze - to nowe hasło głoszone przez H&M. Ta sieć sklepów odzieżowych postanowiła dać modzie drugie życie. Klienci H&M przynoszą do sklepu swoje używane spodnie i w efekcie otrzymują zniżkę na zakup nowej pary.

W H&M można obecnie kupić odzież z kolekcji Denim Re-born, w której znajdują się ubrania wyprodukowane z włókien pochodzących z recyklingu. Kolekcja powstała nie tylko dzięki pomysłodawcom i projektantom, ale także dzięki klientom H&M! Do 20 września 2015r. możemy przynosić do sklepów sieci H&M stare, używane spodnie, które zostaną poddane recyklingowi. Dzięki temu własnie przyczyniamy się do stworzenia kolejnej, ekologicznej kolekcji.

Więcej o samym procesie recyklingu możecie dowiedzieć się z naszego artykułu, w którym została opisana zeszłoroczna edycja eko-akcji: Oddaj swoje stare ubrania i odbierz kupon do wykorzystania w H&M. W tym roku przyniesione przez Ciebie ubrania można przeznaczyć na 3 cele:

  • ponowne noszenie
  • ponowne wykorzystanie
  • recykling

Chcielibyśmy dodać, że również teraz za udział w promocji otrzymuje się rabat! Oddając spodnie, otrzymujesz 20% zniżki na zakup nowej pary. Świetne rozwiązanie, tym bardziej, że obecnie w H&M-ie można znaleźć naprawdę modne jeansy, idealne na niemal każdą okazję. Warto wspomnieć, że na przykład recykling pojedynczej koszulki pozwala zaoszczędzić aż 2100 litrów wody! Jeśli chcesz przyczynić się do ochrony NASZEJ planety, dołącz do akcji! Przejrzyj swoją szafę w poszukiwaniu starych spodni oraz nie miej co do nich sentymentów. Doskonale wiesz, że już nigdzie ich nie założysz. Nawet jeśli zaniesiesz do H&M-u spodnie tylko dla uzyskania zniżki, to i tak jest to krok w stronę lepszego życia na Ziemi :-)

Przy okazji zakupów w H&M-ie, zobacz jeszcze inne promocje w znanych sieciówkach:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close